reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczek wiadomo kasa większa, ale jakim kosztem. Szkoda mi Twego męża i Ciebie też, bo mało czasu spędzcie ze sobą, on w pracy, potem odsypia, wstaje i znów do pracy, nawet nie ma czasu nacieszyć sie Toba...
 
reklama
Bella- dzięki za słowa otuchy, też mam taką nadzieję ,że się wciągnę bo jest tam spory asortyment , pocieszam się ,że nie jestem sama puki co , a 25 to niedziela więc może nie będzie takiego ruchu dużego jak będę sama , najgorzej mi przychodzi rozliczanie kasy za chiny tej kasy nie rozumiem jakaś taka skomplikowana w poprzedniej pracy brałam produkt patrzyłam na cenę wbijałam i już, a tu kodów a kodów i to ile dla przykładu , bułki słodkie z serem jabłkiem i pączki mają kod nr 1 ,a zapałki nr 1119 :szok:to sobie wyobraź ile tego jest i weź to zapamiętaj , one pamiętają chyba mają głowy jak komputery :-D:-D:-D:-D:-D
 
kobietko wszystkie w Ciebie wierzymy :) nie ma rzeczy niemozliwych ... Kobiety to gatunek nadludzko dobrze rozwinety, i bardzo inteligenty :-D i bardzo ale to bardzo zaradny ;-)
 
kobietko pomalutku i bedziesz jak te baby czyli jak komputer zobaczysz:) poczatki zawsze sa trudno, a to jakas siec sklepów czy zwykły spozywczak ????????
Klaczek- no to faktycznie kiepsko, szkoda chłopa kurcze, bo Ty sobie rade dasz w domu gorzej z nim bo wykonczony nawet nie ma czasu odetchnąć a juz do roboty gna :-( jakos trzeba dac rade, nie ma wyjscia !!!!!! ale to jest przejciowe tak ????????????

ja dzis na siedzaco spie:szok: połozyłam sie z małym to spał pół godzinki i zanim ja zdarzyłam zamknąć oczęta to juz musiałam je otwierac a raczej łobuz mi je sam łapkami otwierał :-( ehhhhhhh byle do 21 i ja padne z małym na bank !!!!!!!!!!!!!!!!

Lena no ja nie przerabiałam cukrzycy w ciazy wiec nie pomogę :-(
 
Ano, po 16 mam nadzieje ze ten grafik wroci do normy...
Kobietka, dasz rade. Na poczatku jest przegwizdane, potem polapiesz sie gdzie co w magazynie lezy, a wodki bedziesz poznawac po kolorze nalepek na butelkach, w dodatku pokojarzysz gdzie jaka na polce stoi. To tak na poczatku przesrane, ale skoro dostalas te prace, to widocznie sie nadajesz.
 
Cześc dziewczynki ,
Kobietka , daje ci dwa miechy i znasz te wszystkie kody :)

Jestem po dwóch zebraniach w szkole .... hmmm podobno edukacja jest bezpłatna , tylko się zastanawiam czy aby napewno w naszym pięknym kraju??? Wydałam na obie moje latorośle tysiąc złotych....
 
kurcze Czarna 1000 zł nieźle. Niby wsio bezpłatnie ale jak się chche dzieciakowi wszystko kupić to można pójść z torbami... ehh a jak sobie radzą naprawdę biedne rodziny... masakra jakaś. Mnie to ciągle przeraża mysl co to będzie jak skończy mi się macierzyński...narazie najważniejsze żeby szczęśliwie urodzić :) a ja jeszcze ci nie gratulowałam :) no mam nadzieję że zajeździsz tego swojego faceta i że uda się za pierwszym razem. Trzymam mocno kciuki !!!
 
czarna, kłaczek, ilona,bella -dzięki kochane.
Ilona- właścicielka ma dwa sklepy w mieście ja trafiłam podobno na ten mniejszy , tu obok mnie jest drugi dosłownie ulicę obok , muszę się tam przejść zobaczyć czy jest większy od tego ,w którym teraz pracuję.
No ja po obiadku teraz czas na naukę kodów przepisuje sobie od najmniejszego do największego.
 
reklama
Witam Babeczki!
Wpadłam na chwilkę, bo czasu niewiele...:laugh2:
W poniedziałek 29 sierpnia 2011 o godzinie 15:35 na świat przyszedł najśliczniejszy Aniołeczek na świecie, moja Gabrysia, miłość mojego życia, wielki cud, na który czekałam tak długo.:-D:-):tak::laugh2: Świat prewrócił się do góry nogami, ale serce pęka mi z dumy i z zachwytu!!! Życzę Wam wszystkim doznania takich uczuć w jak najszybszym dla was czasie!

Oto Gabrysia
 

Załączniki

  • GABRYSIA II 035.jpg
    GABRYSIA II 035.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 66
Do góry