reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ania albo pij siemie lniane :) też na śluz pomoże na pewno :)))))))))) najlepiej to nie liczyć tego tylko kochać sie co 2-3 dni a bedzie GIT !!!!!!!!!!
wiem, wiem mówi ta co w cale nie oblicza nie obserwuje itd,ale ja jestem w innej sytuacji , mam chłopa weekendowego wiec jakby nie było obliczam sobie , obserwuje śluz itd, czy aby nie wykorzystywać jeszcze GO przed samym wyjsciem z domu w poniedziałki no zawsze to szanse są zwiększone :)))) hihihi :)))))))))))
Aniu jesli cykle masz ok 31 dniowe to logicznie wypada ze owulka powinna być ok 17 dnia, ale wiadomo ze nie zawsze tak MUSI być, wiec działajcie juz sobie teraz pomalutku :)))))))) POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ilona 24 napewno zaczniemy działać ale pewnie nie codziennie bo zajadę męża :-)jeszcze mi padnie i co;-)nie no spoko, sprawdzę w następnym cyklu wiesiołka i siemię :-)
 
Oooo pierwszy raz słysze o wiesiołku ale jak cos to spróbuję dziękuję :-)
Ale tylko do owulacji, potem odstawiasz - wiesiolek w drugiej polowie cyklu moze utrudniac ew. zarodkowi zagniezdzenie. Zasada jest taka, ze bierzesz od pierwszego dnia @ i odstawiasz jak zauwazysz objawy owulacji. Jak sie uda, to masz z glowy, jak nie - powtarzasz operacje. No i kwas foliowy niezaleznie od sytuacji skoro sie staracie - caly czas. Co so wiesiolka, to ja to sprawdzalam na sobie i zauwazylam niewielkie, ale jednak efekty. Moze za mala dzialke bralam bo szlam po dolnej dawce... Teraz mam spory zapas wiesiolka w apteczce bo kupilam duza butle.:-D
 
Kwas foliowy biorę cały czas nieprzerwanie od czasu pierwszej ciaży pod postacią femibionu 1, a także czasem kupię sobie floradix tj. żelazo i wiatminy taki tonik specjalnie dla kobiet w ciąży, w okresie laktacji, przemęczonyh i aktywnych, hemoglobinka po nim dobrze skacze, używają też tego ludzie po chemioterapii własnie na podwyższenie hemoglobiny i działa
 
O, kurcze... Idziesz po calosci! Ja bralam zwykly Folik jak tylko zaczelismy sie starac o pierwsze dziecko. Po poronieniu na chwile przerwalam bo... kojarzylo mi sie kiepsko, ale potem wrocilam do tematu i tak juz zostalo. Tyle ze teraz juz nie biore - 12 tygodni i stop. Teraz bardziej wapno, witaminki, magnez... Biore Prenatal, ale uzupelniam wapno i magnez osobno bo tego tam malo.
 
Ania codziennie nie, chyba ze macie taką gigant ochotę ale tak co 2-3 dni to wskazane nawet w dni płodne :))))))))))))
Ja nie próbowałam ani siemie ani wiesiołka bo mam sluzu aż nad to w dni płodne , ale czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii o jednym jak i o drugim :)))))) nie zaszkodzi :))))))))))) no i oczywiscie jak pisze Kłaczek , od pierwszego dnia cyklu az do owulki :))))))

Syn śpi, ja juz po obiedzie, kawkę piję i sie obijam jednym słowem :) a co mi tam :))))))) raz na jakiś czas można:))))))))))))

Ania ja kwas łykam od lutego ciągle( gdy dowiedziałam sie ze w ciązy jestem ;)))))))))))))
 
Ja wiem czy ostro, po prostu tak mi już zostało wczesniej z witaminami było kiepsko bo prawie ich nie brałam a to zapomniałam itp. to przynajmniej teraz póki mogę uzupełniam sie witaminkami żeby one tak zwiększały możliwość zafasolkowania to by było super:-)a tu nic trzeba się jeszcze postarać
 
reklama
Nooo.. same witaminki nie dadza rady, jesli nie bedziesz uzywac mezczyzny (najlepiej swojego;-)), ale witaminki pomagaja jak najbardziej bo organizm jak ma co potrzebuje to na jajkach nie oszczedza. Ja na poczatku nie pamietalam, ale po dwoch latach brania Foliku to juz mi w odruch weszlo.:-D
 
Do góry