reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja też już spotkałam się z kilkoma podobnymi sytuacjami w stylu kiedy bedziecie mieć dziecko, przecież to już pora, a gdzie w tej gromadce są wasze itp. i wtedy jak słyszę cos takiego to mam taką złość w sobie ale z drugiej strony dostaję takiej energii i czuję wewnętrzny spokój i też z takim spokojem odpowiadam dziecko na zmarło byłam w ciąży ale niestety zmarło i wtedy zobaczyć minę tych ludzi to bezcenne, nie wiedzą co mają powiedzieć, tak postanowiłam mówić każdemu kto sie tak zapyta po prostu nie mam zamiaru się wykręcać mówię prawde i powiem wam że mi to pomaga i wiem że ta sama osoba już nie zada nigdy podobnego pytania
 
reklama
witam poniedzialkowo
AS rysunki sa sliczne Kubus jest poprostu wielki i oczywiscie gratuluje mamusi za wytrwalosc i oczywiscie aniolek przecudny widac ze oba macie talent:-)
buzki dla malego od e-cioci;-)
kobietka22 z tymi kodami to sie nie przejmuj mnie tez bylo ciezko zapamietac nie wiecej niz 4 szt. potem zrobilam sobie sciage i jakos dawalam rade tobie tez sie uda i dasz rade
Aniu u mnie tez wykryl lekarz dwie bakterie i myslalam ze juz po starankach ale wziolam antybiotyk i w tym samym cyklu zaszlam i teraz mam sliczna dziewczynke w brzuszku:-) takze nie poddawaj sie i sluchaj ginka a co do dania sobie na luz to moze znajdz sobie jakies zajecie na ktore masz ochote i wtedy moze nie bedziesz tyle myslec ja tak zrobilam i jakos poszlo w pierwszym cyklu od dania zielonego swiatelka

kurcze dziewczyny mnie sie dzisiaj zaczol 24 tc i sram po gaciach na domiar mojego strachu dzisiaj widzialam mojego malego sasiada ktory prawdopodobnie ma rozyczke i stwierdzilam ze z domu nie bede wychodzic masakra totalna
 
kasia2011 tylko antybiotyk mam brać dopiero od przyszłego cyklu a w tym mamy próbowac i kurcze boje się ze to bedzie starcony cykl bo to cholerstwo jest i może blokować zafasolkowanie już sama nie wiem ja to bym odrazu wszytsko chciała wiem że tak sie nie da ale taka jestem taki roztrzepaniec;-)
 
aniu przeciez antybiotyk powinnas wziosc odrazu po wykryciu bakteri a nie dopiero w przyszlym cyklu a tym bardziej zaciazac z tym bo jakby sie udalo to bakteria moglaby sie dostac do szyjki i spowodowac przedwczesny porod bezsensu podejscie ma ten gin przeciez na logike biorac to to jest glupie
ja bralam w tym cyklu co mi wykryl przez 10 dni i moglam w tym samym cyklu sie starac
moim zdaniem odwrotnie nie powinno byc bo to duze ryzyko
 
kobietka22 miałysmy przyjemność na pocztku sierpnia jak sie do was dokleiłam :rofl2:
ania2403 nie jesteś zadnym roztrzepaniec :-D poprostu pragniesz tego co my wszystkie :-p i w końcu się uda zobaczysz :happy:
 
kasia2011 tak też mysle jak ty, ale niech mu już bedzie chyba wie co robi z tym opóźnieniem brania antybiotyku zobaczymy, moze boi się ze antybiotyk mógłby namieszać nie wiem już sama, wezmę tak jak mi kazał a teraz staranka i tak bedą może na wiekszym luzie bo już mam wbite do głowy ze i tak nic z tego nie bedzie bo stan zapalny jest ehh cztery światy macie ze mną
 
Ilona, to akurat normalne ze mimo woli liczysz dni i masz nadzieje ze sie uda. Jedyne w tym momencie co moze pomoc, to jakies bardzo mocno absorbujace zajecie - nie wylaczy myslenia o dziecku, ale moze ono przestac dominowac kazdy dzien.
Agniesia, a z fusow ten lekarz przypadkiem nie wrozy?? co on pierdzieli? Byl okres, ze w okresie owulacji omal nie zostawialm za soba sciezki jak slimak, a ostatnio w zasadzie nie miewalam wyraznych objawow tego typu. Wszystko zalezy od kobiety. No i nie wiem czemu ta plamka mialaby byc akurat okragla... A jak owalna to co? Jajko kwadratowe?
As, Kuba naprawde pruje do przodu jak rakieta. Ostatnio robi niesamowite postepy.
 
kłaczek ale mnie rozbawiłas tym tekstem o slimaku :-D od razu przypomniał mi sie dowcip - po co kobietą nogi????? żeby nie zostawiały sladów jak slimaki :-p ja to prawie nigdy nie mam objawów..... i do tego zawsze @ mi sie spóźnia, z miesiąc na miesiac mam poslizg min, tydzien....
 
reklama
Do góry