reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć wam kobitki moje:)
kłaczku twoje dziecię ma się dobrze wierzę to całym sercem:):) Dobrze masz z R mój nawet nie wie pewnie że trzeba będzie pampersy kupować;/ no cóż niedługo się o tym przekona:D
poroniona jak się czujesz??? Mnie cyce strasznie się duże robią i bolą jak cholera dotknąć się nie da. Dalej mam zaparcia;/ A na hemoroidy lekarz dał mi czopki posterisan i jakis lek do łykania nazwy nie pamietam bo go nie biorę boję się że dzidzi zaszkodzi na ulotce jest napisane że brak wiadomości na temat ciężarnych lekarz mówił że nie są szkodliwe ale pal go wie nie ufam juz żadnemu lekarzowi:(
Zjoluś, karolcia,bibianko, izw wszystkim staraczkom życzę owocnych boboseksów:):) Niech się ziemia trzęsie:D sex to dla mnie narazie tabu hehe lekarz od pierwszej wizyty zabronił więc lipa powiedzial ZERO SEXU no teraz jak mojego już nie ma to i tak nie będzie ale się pożądnienie porzegnaliśmy nawet:p
A u mnie no cóż czuje się fizycznie źle, nie mam wymiotów ale jest mi bardzo słabo zanim zrobię śniadanie ląduję kilka razy na łóżku z potami zimnymi nie wiem co to jest chybna będę musiała wieczorem coś sobie do jedzenia robić i zanim wstanę zjeść nie wiem poradźcie mi ekspertki moje kochane:)
EMY zobacz jak szybko czas leci:D super cieszę się że czujesz kopniaki :) Jak dacie na imię wiesz już???? My naszemu kacperkowi mówimy że będzie Czesio hahahaha :):)
 
reklama
witam sie poniedzialkowo u nas leje juz trzeci dzien caly czas az sie juz zygac chce ta pogoda
klaczku super suwak juz jest przesliczny i dalej trzymam kciukasy za piatek
IZW ja uzywalam testow owul tylko raz i wtedy zaszlam test sie nie pomylil i polecam wszystkim ktore beda fasolkowac mnie namowil lekarz na te testy bo tez nie byl pewny czy bede miec owulke wyliczyl mi dni i kazal zrobic tescik powieszial mi rowniez ze testy pokazuja poziom LH ktory podwyzsza sie przed owu i moj tez pokazywal taki wynik jak u ciebie i na drugi dzien zrobilam kolejny juz te kreski byly takie same i trzesienie ziemi:-) na wieczor i powtorka na drugi dzien a teraz mam lokatora w brzuszku ktorego dzisiaj znowu bede widziec:tak::rofl2:

dzisiaj mamy wizyte u gina trzymajcie kciukasy bo juz zaczynam sie stresowac
 
O Ewelina jesteś :-) Czesio powiadasz :-D Uważaj uważaj żeby dziecię pretensji o takie imię do Ciebie całe życie nie miało :-p
Od kilku dni też czuję, że mam cycole ;-)Bolą i się powiększyły co sam małżonek zauważył i wzroku oderwać nie może :-D Co do porannych posiłków to słyszałam że pomaga przechrupanie w łóżku jakiegoś krakersa albo herbatnika, wtedy się słabo po wstaniu nie robi. Ja tego problemu nie mam na szczęście- tzn. ssie mnie mocno ale nie na tyle żeby uniemożliwić zrobienia kanapki. I rośnie lista potraw na których zapach a nawet sam widok mnie odrzuca. Jeszcze wczoraj w galileo oglądaliśmy program o potrawach o rekordowej wielkości (pizza 3 m średnicy itp.) to jak pojawił się kawał surowego 5-kilowego steku przeracanego na grilu to już cały obiad podszedł mi niebezpiecznie blisko gardła, ale póki co się kontroluję;-)W środę idę podejrzeć swoją fasolinę, tremę mam cholerną :-(
 
Ja już po wizycie :)

Nawet nie zdążyłam dzisiaj napisać, że proszę o kciuki... Na szczęście nie były one bardzo potrzebne, bo okazuje się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dzidzia sobie pięknie rośnie i już ledwo mieści się w całości na monitorze
wink.gif
Po dzisiejszej wizycie wiemy już, że na pewno ma duże stopy
wink.gif
pewnie to po tatusiu, bo ja raczej mam nieduże
wink.gif


Nadal jestem na zwolnieniu i już tak zostanie do końca ciąży. Jeśli chodzi o ten spadek hemoglobiny, to nie jest on jeszcze niepokojący, w ciąży tak to już po prostu jest... muszę pić dużo soków z marchwi i buraków. Co do moich sporadycznych bóli w podbrzuszu, to tak jak myślałam, oznaczają one, że macica się rozrasta i jeśli są krótkotrwałe to nie ma powodu do zmartwień.

Mąż był oczywiście ze mną i nie mógł się powstrzymać i musiał zaglądać jak wygląda badanie ginekologiczne na fotelu
wink.gif
Cały on, dobrze, że zdjęć nie robił
wink.gif
Był zadowolony, bo pani doktor pozwoliła mu dotknąć brzuszka, żeby poczuł, w którym miejscu kończy się macica. Obecnie zaczyna się od spojenia łonowego i kończy troszkę przed pępkiem.

Następna wizyta za 4 tygodnie, czyli 1 sierpnia.


Poroniona i Kasia trzymam kciuki za Wasze wizyty! Będzie dobrze!!!!

Karolcia81 i Zjola trzęście ziemią póki wam bezkarnie wolno ;-) potem może się trafić długo okres posuchy. My do końca pierwszego trymestru mieliśmy zakaz, a teraz mimo chęci jakoś się boję i nie za często są przytulanki...
 
gdyby to był normalny okres i by leciało i leciało... to też bym nie dała mu ;)

ale to są cholera plamienia... delikatne... w sumie skąpe takie, że nic....
więc to chyba nie miesiączka... mówię że lekarz sam już nie wie....
i ja jestem w kropce!!
dziewczyny mam problem z wątrobą... miałam tą cholestazę.... po hormonach... przestałam je brać zaczęło się normować... dał mi piguły, dopiero wzięłam 3 i bach znów wątroba boli i drapę się jak oszalała!! nie wiem co robić!!
nie mogę pozwolić na to by wątróbsko mi siadło... ona musi się zregenerować na kolejną ciążę.... ale cykl też musi jakoś dojść do siebie....

jest inny sposób na regulacje cyklu oprócz hormonów???
 
Ilona, a usg miałaś robione, czy tam na pewno wszystko dobrze się oczyściło?
Może warto byłoby skonsultować się u innego ginekologa?
 
EwelinaK, Rajmund tez nie bardzo wie co trzeba, daleko nie szukac, chocby ta lodoweczka - duza i zbedna bo przeciez mozna buteleczke z herbata zapakowac w styropianowy ocieplacz i na kilka godzin zachowa cieplo. Tylko moj Misiek nie wie ze istnieja takie opakowania, wiec zapodal sprzet jego zdaniem ratujacy zycie niemal. Co do pieluch to juz pytal... Wie, ze podobnie jak on nie chce sie pakowac w pampersy - chcemy kupic wielorazowe pieluszki, takie majtki z wkladami. Jakos nie czuje sterty jednorazowek jaka moze wyprodukowac nasze dziecko, zalegajacej gdzies na smietniku przez kilkaset lat.
Przegryzka przed wstaniem ratuje przed porannym witaniem sie z tygryskiem - przecwiczone. Natomiast co do takich zaslabniec lekkich, to tez mialam - robilo mi sie slabo, zlewal pot, ciamnialo w oczach. Po prostu siadalam (raczej padalam)sobie w fotelu i czekalam az przejdzie. Szybko mijalo, ale tez wracalo, wiec jak ta Wanka wstanka...
Kasiu, ja juz sie piatku doczekac nie moge.
Poroniona, podgladanie dziecia jest fascynujace. Juz sie nie moge doczekac kiedy zobaczymy nasze Jajko. Ty tez bedziesz miala super portrecik, to juz bedzie calkiem spory ludek.
A_gala, Twoj jest jak moj. Jakby mogl to by tam glowe wsadzil i poogladal wszystko z bliska.:-D Ja nie chce wiedziec co sie bedzie u lekarza dzialo.
Ilona, lekarz wie, ze mialas problemy z watroba, prawda? Kurcze, kiepski uklad bo jak nie kijem go to pala...
 
Karolciu - my już ziemią trzęsiemy od 3 dni :) Zaczęłam łykać olej z wiesiołka i nie wiem, czy mi się zdaje ale ... mokro mi, hihi.

Ewelinko - są pewne sposoby na niemamnie seksu ;-) Ja bym się chętnie poświęciła i mój M też.

Kasia - kciuki za wizytę &&&

Poroniona - będzie dobrze. Kciuki &&&

A_gala - potrzęsiemy za Was wszystkie a potem Wy będziecie nadrabiać za nas :)

No i Kłaczku dla Ciebie ogromne kciukasy na piątek oczywiście!!!

No to Was wypunktowałam :-D
 
Zjola, bo ma byc mokro! Wyglada ze Ci sie smarowanie wlaczylo.
Z ciekawostek technicznych... Piatek Rajmund ma wolny w pracy, wiec na scan idzie bez problemu, ale we wtorek mialby nocke, co gorsza bylby po nocy, wiec wzial wolne zeby isc z nami do lekarza. Bo we wtorek mamy konsultacje w szpitalu. Nastepny wtorek - 12 lipca.
 
reklama
Zjola no właśnie tak się zastanawiałam dlaczego ziemia drzy....teraz juz wiem to wasze boboseksy :-D

Z naszymi to chyb lipa w tym cyklu, juz mnie lekko podbrzusze pobolewa więc @ się zbliża wielkimi krokami....

Kłaczku piatek tuż tuż :-)
ja na blander Sebastiana namawiałam przez 3 miesiące, aż w końcu sie zgodził....dla niego wszystko jest zbędne, kiedys nie było i ludzie sobie dawali rade :confused2:
Jak chciałam kupić Filipkowi samochodzik taki do odpychania się, co by se na nim usiadł i można tez by było go pchać, to uznał ze nie musi mieć takiej zabawki:confused2: no ale mamusia zamówiła bez wiedzy tatusia :-D a autko to był strzał w 10, Filipek szalał za nim....

Kasia Poroniona kciuki zaciśnięte na wasze wizyty

A co u Tymiry???

IZW ty pijoczku :-Dno ale łóżko trza było oblać co by boboseksy udane były :tak:
a co do testów to nigdy nie robiłam, ale ja to bym zaraz działała, może akurat...

Zjola a po co ten wiesiołek????

Ilonka ja to w tabsach ciemna jestem, ale lekarz powinien chyba dobrać takie żeby Ci nie zaszkodziły, tak jak Just79 pisze skonsultuj się z innym lekarzem
 
Do góry