reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po ciąży pozamacicznej

Marsylia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Lipiec 2022
Postów
42
Witam, proszę o odpowiedzi kobiety, które po ciąży pozamacicznej zaszły w zdrowa ciaze - czy miałyście tak, że mimo zdrowej kolejnej ciąży odczuwałyście podczas nuej kłucia w jajowodzie, w którym wcześniej była ulokowana ciąża pozamaciczna?
 
reklama
Byłam w ciąży pozamacicznej, i w zdrowej ciąży odczuwałam kłucia. Ale poza ciążą też je odczuwałam w okresie owulacji, najprawdopodobniej z powodu zrostów.
 
Witam, proszę o odpowiedzi kobiety, które po ciąży pozamacicznej zaszły w zdrowa ciaze - czy miałyście tak, że mimo zdrowej kolejnej ciąży odczuwałyście podczas nuej kłucia w jajowodzie, w którym wcześniej była ulokowana ciąża pozamaciczna?

W jajowodzie nie - w jajniku tak.
Ciąża po CP z tej samej lewej strony co CP.

I ja ten jajnik nadal "odczuwam" nie wiem czy to moja głowa, czy jest bardziej wrażliwy bo nawet teraz mi się to zdarza - a karmię dziecko piersią i nie mam owulacji (tak, tak wiem ze to nie zawsze tak jest ale u mnie potwierdzone USG).
 
Do góry