reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ehhh Kochana jestem po szczepieniu na covid bo Gp mi powiedzial ze musze sie zaszczepic...od tygodnia mam plamienia ...lekarz nie cchce mnie przyjac...pojechalam do polskiej kliniki to mi powiedzieli ze to chyba za pozno zeby sie starac o dziecko i co ma byc to bedzie...mam kiepskie wyniki krwi...jestem załamana...leze w domu i sie modle aby to przeszlo
Moze mimo wszystko bedzie dobrze! Trzymam kciuki! Odpoczywaj.
 
reklama
Ehhh Kochana jestem po szczepieniu na covid bo Gp mi powiedzial ze musze sie zaszczepic...od tygodnia mam plamienia ...lekarz nie cchce mnie przyjac...pojechalam do polskiej kliniki to mi powiedzieli ze to chyba za pozno zeby sie starac o dziecko i co ma byc to bedzie...mam kiepskie wyniki krwi...jestem załamana...leze w domu i sie modle aby to przeszlo
Nie wiesz czy plamisz przez szczepionke .... trudno wyrokowac jakby bylo gdyby sie nie zaszczepiła. Plamisz...jedz do szpitala polozniczego ... musisz odpoczywac I staraj sie nie denerwowac.
przykra sprawa z ta klinika polska. Jakby bylo za pozno to twoj organizm by do tej ciazy nie dopuscil. Bardzo mi przykro, ze tak to wyglada.
GP nie chce cie przyjac ? Bylaś juz w szpitalu na pierwszym.usg ? Kto robil badania z krwi? Kto powiedzial ze sa kiepsko?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ktore wyniki z krwi sa kiepskie? Wiele kobiet plami na poczatku, moze wystarczylaby luteina i odpoczynek? Niestety tu jestes zdana na lekarza... Annauelle jakby organizm byl stary to po pierwsze ciazy by nie bylo. A teraz moze trzeba mu troche pomoc. Co do szczepien sie nie wypowiadam bo to jeszcze za mala wiedza o skutkavh ubocznych. Byc moze to ona jest odpowiedzialnaza taki stan. Ale nie martw sie wszystko w rekach Boga... To On ma ostatnie słowo. Sciskam cie serdecznie.
 
Przepraszam ze nie czytam wczesniejszych wpisow,ale poprostu nie jestem w stanie...jesli któras jest z Uk i moze mi pomoc to prosze...jakas klinika,moze polski gin...tydzien krwawienia to moim zdaniem długo a nie wiem co robic....
Nie wiem z jakiego regionu w uk jesteś ale jeśli masz po drodze do Birmingham to polecam tamtejszą polska klinikę . Dr Krystyna Grudzień - przesympatyczna , wspaniała kobieta. Bardzo mi pomogła po poronieniu i na moje panikowanie, ze w tym wieku ciąża , ze za późno , to ona powiedziała, ze absolutnie nie jest za pozno! Jeśli są siły, zdrowie i chęć posiadania dziecka , to przeszkód nie ma. Ona mowila, ze ma mnóstwo pacjentek teraz w późnej ciąży , ze są inne czasy inna medycyna teraz. Możesz na początek umówić się tylko na teleporadę z nią . Sprobuj .
Tutaj link:
Nie wiem dlaczego nie dostaje powiadomień z tego wątku 🤔
 
Nie wiem z jakiego regionu w uk jesteś ale jeśli masz po drodze do Birmingham to polecam tamtejszą polska klinikę . Dr Krystyna Grudzień - przesympatyczna , wspaniała kobieta. Bardzo mi pomogła po poronieniu i na moje panikowanie, ze w tym wieku ciąża , ze za późno , to ona powiedziała, ze absolutnie nie jest za pozno! Jeśli są siły, zdrowie i chęć posiadania dziecka , to przeszkód nie ma. Ona mowila, ze ma mnóstwo pacjentek teraz w późnej ciąży , ze są inne czasy inna medycyna teraz. Możesz na początek umówić się tylko na teleporadę z nią . Sprobuj .
Tutaj link:
Nie wiem dlaczego nie dostaje powiadomień z tego wątku 🤔
Nelja nie tylko Ty, ja nie dostaje ani z tego wątku, ani z prywatnego.
 
Hej kochane to ja Magdamama nowy nikt
Kochane u mnie życie toczy się dalej ciąży nie ma No i już nie będzie ☺️dałam sobie spokój od roku także muszę poczytać co u was się działo. Przepraszam ze się nie odzywałam ale rozumiecie musiałam wyczyścić głowę.
 
reklama
Hej kochane to ja Magdamama nowy nikt
Kochane u mnie życie toczy się dalej ciąży nie ma No i już nie będzie ☺️dałam sobie spokój od roku także muszę poczytać co u was się działo. Przepraszam ze się nie odzywałam ale rozumiecie musiałam wyczyścić głowę.
Magda witaj. Cieszę się, że jesteś. Jesteśmy na wątku zamkniętym. Troszkę tutaj zmian. Sporo dziewczyn już gdzieś uciekły, zamilkły, doszły nowe, doszły nowe zresztą równie fajne, a nawet dodam, że fajniejsze. Zresztą poczytaj, ponadrabiaj nas...trochę tego masz🤣 tule Cię i jeszcze raz cieszę się, że jestes😍
 
Do góry