reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Mam nadzieję, że to taka faza... Ja nie raz w wierze odnalazłam siłę, chciałabym by i ona to miała ale wiadomo, musi do tego sama dojrzeć. Może i ja kiedyś dam radę porozmawiać tak przekonywująco 😂
Co do kościoła... Kilku księży z prawdziwego zdarzenia w życiu spotkałam i dawali takiego kopa wiary, że Wow! Szkoda, że to taki rarytas...
Agda super wieści 😍 13, 5 kg to też całkiem ok 😉
Ja mam dola wagowego, uważam, dietuje i kurde efekty gow..e 😡 mąż mówi, że przesadzam, że na mój wiek 🤦‍♀️🙄😡dobrze wyglądam 🙉
Ale czy odmawiając sobie tyłu rzeczy nie zasługuje na wiecrj?? 🤷‍♀️
Absolutnie zasługujemy wszystkie na coś więcej... jak znajdę jakieś fajne linki z ćwiczeniami, to prześlę. Ja w zeszłym roku ćwiczyłam z youtube, hiit spalanie tłuszczu, géniale to było i traciłam kg. Poszukam jutro link i podeślė, kobieta mówi po francusku, ale wystarczy patrzyć co robi i wszystko jasne będzie nawet dla tych co po francusku nie mówią.
Może na wizjo się zbierzemy i wszystkie pociążowe poćwiczymy, ale by był czad😍🥰😄💪💪💪👏
 
reklama
Absolutnie zasługujemy wszystkie na coś więcej... jak znajdę jakieś fajne linki z ćwiczeniami, to prześlę. Ja w zeszłym roku ćwiczyłam z youtube, hiit spalanie tłuszczu, géniale to było i traciłam kg. Poszukam jutro link i podeślė, kobieta mówi po francusku, ale wystarczy patrzyć co robi i wszystko jasne będzie nawet dla tych co po francusku nie mówią.
Może na wizjo się zbierzemy i wszystkie pociążowe poćwiczymy, ale by był czad[emoji7][emoji3059][emoji1][emoji123][emoji123][emoji123][emoji122]
Ja miałam taką grupę, odchudzanie z orbittekiem na FB fajna sprawa, jedna drugą motywuje. Od ciąży przerwa, teraz dałam orbitreka na serwis i wracam do ćwiczeń.
Kwiatek pięknie spadłaś, u mnie stoi dalej pomimo karmienia, nie obrzeram się też, mają zgubą jest słodkie, obiadek dietetyczny ale do kawy ciasta nigdy nie odmówię. Został mi brzydki brzuch, reszta nie najgorzej a u mnie brzuch niestety nie chce chudnąć .
 
Obawiam się, że nie znajdę czasu, że nie będę mogła odnaleźć skupienia i ciszy. U mnie w domu zawsze dzieciaki robią taki jarmark, że czas i ciszę mam dopiero po 20.00.
Nie zaszkodzi spróbować. U mnie też zawsze krucho z czasem, zawsze ktoś coś chce. Zauważyłam, że jak zaczęłam brać w ciągu dnia różaniec do ręki to nagle wszyscy mnie wtedy omijali szerokim łukiem, nikt nie śmiał mi wtedy przeszkadzać. To było niesamowite. Najczęściej siadałam na tarasie albo w sypialni żeby mieć spokój i był to też czas odpoczynku i dla mnie
 
Kwiatek, Twoja ma jeszcze czas na grzechotki i inne takie, mój młodzieniec ma 6 miesięcy i jakoś nie przepada za czymś w ręce. Może dlatego że te ręce ma ciągle w buzi ;)

A moja ciąża po 40 była najchudsza, mało przybrałam, do końca ciąży śmigałam w swoich zwykłych spodniach opuszczonych na biodra więc nie za bardzo po porodzie miałam co zrzucać.

Mamsko, ćwiczenia dopieralam sama. Obserwowałam co ma słabsze i tak z 3 ćwiczenia to na obręcz barkową a to na brzuch i jakoś poszło. Teraz mamy przerwę, bujam go tylko w kocu i ćwiczymy na piłce ale po świętach powoli będziemy wysoki podpór ćwiczyć i obrót z brzucha na plecy. Dużo fajnych filmów jest na mama fizjoterapeuta, polecam.

Dziewczyny, mój mężczyzna obraził się na cycki, nie chce ssać, wygina się, odpycha itd i z dnia na dzień pokarmu coraz mniej. 6 miesięcy ma. Walczyć z tym, działać laktatorem czy odpuścić? Radźcie coś :(
 
Hej hej , ale się dziewczyny rozpisalyście😁 Powiedzcie mi jak to jest jak się karmi piersią to się chudnie czy jak?
Dzisiaj byłam z wynikami u swojej ginekolog i a propos tej sytuacji po amniopunkcji z pomyłką płci mówiła ,żebym napisała do szpitala oficjalne pismo o badanie tym razem z krwi tego wolnego płodu DNA na koszt szpitala, bo skoro pomylili płeć to jaką mam pewność czy nie zrobili błędu w badaniach albo to była badana moja próbka. Nie wiem sama co robić. Dzisiaj obejrzała małą na USG i wszystko jest w porządku . Kurcze robić zamieszanie w szpitalu🤔 doradźcie coś.
 
Ja bym najpierw spróbowała z kimś tam pogadać, że mam obawy co do wiarygodności badania ze względu na tą pomyłkę płci, że robiłam badania, żeby być spokojna, a nie jestem, że chciałabym prosić o powtórzenie badania, że sugerowano mi oficjalne pismo (albo nawet skargę) i w miarę rozmowy obserwowała, czy lepiej naciskać, czy prosić... Myślę, że chociaż wygląda, że wszystko jest dobrze, to warto spróbować zawalczyć o powtórkę. Ale gdyby robili problem, to przy dobrym USG chyba bym odpuściła... Ja to generalnie jestem zwolennikiem polubownych rozwiązań🙂
 
Dziewczyny, mój mężczyzna obraził się na cycki, nie chce ssać, wygina się, odpycha itd i z dnia na dzień pokarmu coraz mniej. 6 miesięcy ma. Walczyć z tym, działać laktatorem czy odpuścić? Radźcie coś :(
6 miesięcy, to pewnie już rozszerzasz mu dietę. Może dlatego mniej chce ssać. Ja bym starała się przystawiać, np. przed podaniem obiadku czy deserku (i potem ewentualnie po), po kąpieli czy rano. Może to taki okres, może po prostu potrzebuje już mniej mleka... Laktator bym odpuściła, ale nie jestem tu obiektywna, bo choć karmiłam swoje dzieci po prawie dwa lata lub nawet ponad, to laktatorem nigdy nie udawało mi się prawie nic ściągać...
 
Absolutnie zasługujemy wszystkie na coś więcej... jak znajdę jakieś fajne linki z ćwiczeniami, to prześlę. Ja w zeszłym roku ćwiczyłam z youtube, hiit spalanie tłuszczu, géniale to było i traciłam kg. Poszukam jutro link i podeślė, kobieta mówi po francusku, ale wystarczy patrzyć co robi i wszystko jasne będzie nawet dla tych co po francusku nie mówią.
Może na wizjo się zbierzemy i wszystkie pociążowe poćwiczymy, ale by był czad😍🥰😄💪💪💪👏
Ja też poproszę link, uwielbiam hiit
Hej hej , ale się dziewczyny rozpisalyście😁 Powiedzcie mi jak to jest jak się karmi piersią to się chudnie czy jak?
Dzisiaj byłam z wynikami u swojej ginekolog i a propos tej sytuacji po amniopunkcji z pomyłką płci mówiła ,żebym napisała do szpitala oficjalne pismo o badanie tym razem z krwi tego wolnego płodu DNA na koszt szpitala, bo skoro pomylili płeć to jaką mam pewność czy nie zrobili błędu w badaniach albo to była badana moja próbka. Nie wiem sama co robić. Dzisiaj obejrzała małą na USG i wszystko jest w porządku . Kurcze robić zamieszanie w szpitalu🤔 doradźcie coś.
Ja nie chudłam jak karmiłam 🙈😂
Dziewczyny życzę Wam pięknych, spokojnych i radosnych Świąt. Ja po histeroskopii wczoraj, wszystko ok więc jak tylko tarczyca wróci do normy i wykluczymy komórki nk to 2 podejście - może uda się w maju :)
Wzajemnie.
Czekamy na ciebie 😘😘😘
 
reklama
Do góry