reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
To może i ja do was dołączę, bo miło tu u was. Czytam już jakiś czas, dodaję sobie otuchy. Mam 44 lata we wrześniu skończę 45. Na pokładzie czwarte dzieciątko. Nawiasem mówiąc drugie po czterdziestce. Starsze 19 syn i 17córa, młoda w tym roku skończy 5. Teraz 13+3. Czyli na urodzinki będzie prezent. Do tego 4 koty w domu. Jednym słowem pełna chata. No i mąż. 😊 Dobrze że jesteście na ogólnym forum a nie na jakimś zamkniętym, bo pewnie bym was nie spotkała. Dobrze sobie przypomnieć co mnie jeszcze czeka... Też boję sie tego gadania wszystkich wokół choć tak naprawdę przecież macierzyństwo jest piękne, a to ze w tym wieku jeszcze się może i chce to powód do dumy a nie wstydu.
Witaj wśród nas
 
Witaj Asiu :) i jak tam? Byłaś na becie?
Co do ludzkiego gadania, to przyznaje, ze ja tez się tego boje , choć wiem, ze to bez sensu oglądać się na innych - to nasze życie . Trzeba się nastawić pozytywnie. Trzymam kciuki i czekam na wieści 🙂

Dużo zdrowia dla szwagierki ! 15 lat starań! - o matuniu ! - tym bardziej należy im się to dziecko - wspaniała wiadomość ! 🥳

A co do zwierzaków w domu , to ja mam dwa koty :) Jeden jest śliczny ( nawet ma kropkę piękności 😉 ) , a drugi jest...jakby to delikatnie ująć .... „śliczny inaczej” 😉

Zobacz załącznik 1248528Zobacz załącznik 1248529
Witajcie dziewczęta, kochane dziękuję za tak miłe słowa, pocieszenia i za wszystkie wpisy. A więc tak test rano wyszedł :biel vizira, z bety też nie wyszła ciąża . Ale rozmawiałam ze znajomą i mówią że tak może być ze to może być ciąża. Bardzo wątpię bo coś się jakby zaczyna. Jak przyjechałam z bety to miałam różowy śluz, do wieczora miałam troszkę tylko
Napisze tak @mialam 8.02 z mężem przytulanki były 3.03, dziś mam 36 dzień i tak jakby się zaczęła @ nigdy tak nie miałam ale jakby było coś tego 3.03 to mogla by chyba beta już wyjść???
 
Witajcie dziewczęta, kochane dziękuję za tak miłe słowa, pocieszenia i za wszystkie wpisy. A więc tak test rano wyszedł :biel vizira, z bety też nie wyszła ciąża . Ale rozmawiałam ze znajomą i mówią że tak może być ze to może być ciąża. Bardzo wątpię bo coś się jakby zaczyna. Jak przyjechałam z bety to miałam różowy śluz, do wieczora miałam troszkę tylko
Napisze tak @mialam 8.02 z mężem przytulanki były 3.03, dziś mam 36 dzień i tak jakby się zaczęła @ nigdy tak nie miałam ale jakby było coś tego 3.03 to mogla by chyba beta już wyjść???
Ja tez tak miałam niby okres a tylko mi różowe zabarwienie wyszło.
 
Zobaczę co jutro przyniesie dzień albo się rozwinie albo będzie dzidzia 😀😀😀😀
Dodam jeszcze że mam cały czas stan podgorączkowy waha się 36.9-37.2. Dziś miałam 36.9 ale to nie musi nic znaczyć
 
Nadgonić Was nie ma szans jak się tylko na dzień forum opuści 😁
Witajcie Dziewczyny nowe tutaj! 🤗

Mam pytanie o kropelki na brzuszek, kolki, pierdki.
Dzisiaj coś widzę, że pierdki ciężko idą. Czy podajecie coś?
Pediatrę mamy dopiero końcem miesiąca
 
Witajcie dziewczęta, kochane dziękuję za tak miłe słowa, pocieszenia i za wszystkie wpisy. A więc tak test rano wyszedł :biel vizira, z bety też nie wyszła ciąża . Ale rozmawiałam ze znajomą i mówią że tak może być ze to może być ciąża. Bardzo wątpię bo coś się jakby zaczyna. Jak przyjechałam z bety to miałam różowy śluz, do wieczora miałam troszkę tylko
Napisze tak @mialam 8.02 z mężem przytulanki były 3.03, dziś mam 36 dzień i tak jakby się zaczęła @ nigdy tak nie miałam ale jakby było coś tego 3.03 to mogla by chyba beta już wyjść???
Jakby owu byla w dniu przytulanek to +14 dni. Mozesz jeszcze z dwa dni poczakac. Choc beta raczej jest jednoznaczna na ten czas ( bo pewnie w opcji ciazy byloby juz ciut wiecej)
 
Witam serdecznie wszystkie Panie 😊😊
Mam prawie 44 lata i chyba z mężem zaliczylismy "wpadkę" kurcze jeszcze parę lat temu bym się ucieszyła ale kurcze teraz to się bardzo obawiam. Okres spóźnia mi się 5 dzień a jutro idę na betę boję się strasznie. Dodam że mam dwóch synów już dorosłych, warunki mamy dobre ale mam i tak obawy, nie wiem czego bardziej się obawiam samej ciąży czy co ludziska będą gadać że taka stara i dziecka jej się zachciało
Trzecie dziecko to będzie dla Was taki skarb🤩. Ludźmi się nie przejmuj, nigdy wszystkim nie dogodzisz, zawsze znajda się tacy, co popierają i tacy co wyśmiewają 😍
 
Norwedzy inaczej podchodzą do ciąży .Jak silne dziecko to musi przetrwać jak słaby płód to go nie ratują .Nawet teraz w 20 tygodniu niewiele by robili w szpitalu bo dopiero od 24 tygodnia jest co ratować .Polityka tego kraju jest porażająca i choć mieszkam tu prawie 16 lat to system zdrowia maja sto lat za murzynami
Także każdy dzień jest dla mnie męka co będzie jutro .W Polsce cjhociaz na patologie ciąży kładę i podłączają pod kroplówki a tu nic .
We Francji jest podobnie, dzieci ratują po 24 tyg., nie ma czegos takiego jak hospitalizacja kobiety w ciązy przez kilka tygodni czy miesięcy..., 4-5 dni i spadówa do domu...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nadgonić Was nie ma szans jak się tylko na dzień forum opuści 😁
Witajcie Dziewczyny nowe tutaj! 🤗

Mam pytanie o kropelki na brzuszek, kolki, pierdki.
Dzisiaj coś widzę, że pierdki ciężko idą. Czy podajecie coś?
Pediatrę mamy dopiero końcem miesiąca
O i ja się podepnę pod pytanie co na kolki, bóle brzuszka. Ten czas jeszcze przede mną , ale mojej siostry dzieci miały okropneee kolki do 7 miesiąca. Znajoma mówiła o jakichś rewelacyjnych kroplach dostępnych w Niemczech 🤔
 
Do góry