reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża po 40

Kochana mega gratulacje !!!!!

Kobietki dzisiaj otrzymałam ^wynagrodzenie^ za blad i zaniedbanie lekarza odnosnie mojego poronienia....sporo bo ponad 2tys funtów,ale nic mi nie zwróci mojego malenstwa i tego co pozniej przezylam....Podziwiam kobietki,które musialy przezywac to kilka razy....naprawde....Ja dzisiaj dostałam @ i kolejny raz mega obfita i bolącą....od Gp niestety nie dostane juz skierowania na badania siebie ale za ta kase co mi dali jade w przyszlym tygodniu do Londynu robic badania bo niestety do Pl nie moge teraz leciec.....zrobie sobie fuul serwis z badaniami chociaz 3 miesiace temu robilam i bylo wszystko ok....zobaczymy co bedzie teraz....Pozdrawiam Was Kochane....nie moge caly czas sledzic postów bo praca,ale staram sie nadrabiac :)
Chociaż tyle . Tu bys sie sadzila latami o jakas rekompensate..
Co za badania chcesz zrobic ? Moze cos podpowiemy :)
 
reklama
A Wy macie już dzieci? Przepraszam, że pytam. ja jestem świeża na forum i jeszcze nie ogarniam.
Jak wino nie smakuje to już faktycznie dramat :) wino jest przecież dobre na wszystko :)

Tak mamy dzieci pierwsza córkę urodziłam bardzo wcześnie teraz ona ma 23 lata kolejne 13 i 10
Tylko ze ja od 5 lat zapragnęłam mieć jeszcze jedno ale wiadomo praca praca rok temu zdecydowaliśmy ze ok no i nie wyszło .. a teraz nawet zaskoczyć nie chce. Może już limit się wyczerpał [emoji5]
 
A co mowi nA temat ivf? To tez wasze dziecko ta sama ciaza itd

Wiesz on twierdzi ze dzieci już ma i nic na sile robić nie będzie. Jeśli dziecko mamy mieć to będzie a jak nie to nie będzie. To dziwny człowiek trochę przechodzić chyba kryzys wieku nagle od kilku mięs chce być wolny w sensie robić co chce bo dzieci są duże czuć wiatr we włosach 🤦🏻‍♀️odbija mu chyba na stare lata.
 
Dopadła mnie nerwica ja już nie daje rady przez te wszystkie problemy.
Czuje się fatalnie serce bije nie równym rytmem coś w stylu kiedy się czegoś boimy rozkojarzona jestem nie wiem jak sobie z tym poradzić ??[emoji20]
 
Tak mamy dzieci pierwsza córkę urodziłam bardzo wcześnie teraz ona ma 23 lata kolejne 13 i 10
Tylko ze ja od 5 lat zapragnęłam mieć jeszcze jedno ale wiadomo praca praca rok temu zdecydowaliśmy ze ok no i nie wyszło .. a teraz nawet zaskoczyć nie chce. Może już limit się wyczerpał [emoji5]
A może za dużo stresu Ci towarzysz... niżej piszesz o tym. Wątpię żeby to pomagało w zaskoczeniu.
Może jakiś weekend w SPA, jak lubisz?
 
reklama
A może za dużo stresu Ci towarzysz... niżej piszesz o tym. Wątpię żeby to pomagało w zaskoczeniu.
Może jakiś weekend w SPA, jak lubisz?

Mam dużo stresu jeszcze sprawy ciągną się z korpo bo mi kasy nie wypłacają wszystko się kumuluje jakaś praca by mi się chyba przydała
Mam tyle w domu pracy a totalnie wszystko odkładam na jutro[emoji5]czuje ze to @ zbliża się wielkimi krokami
 
Do góry