reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Na moje AMH lekarka krecila nosem ze nie za bardzo no i zaczęłam 40tydzień
A jakie miałaś?
Nawet jak poziom AMH jest bardzo niski, to nie znaczy że naturalna ciąża jest niemożliwa. Oznacza to tyle że ilość naszych jajeczek jest mała. nIkt jednak nie jest w stanie powiedzieć ile dokładnie tych jajeczek zostało.
 
reklama
A jakie miałaś?
Nawet jak poziom AMH jest bardzo niski, to nie znaczy że naturalna ciąża jest niemożliwa. Oznacza to tyle że ilość naszych jajeczek jest mała. nIkt jednak nie jest w stanie powiedzieć ile dokładnie tych jajeczek zostało.
No właśnie ze nie pamiętam a i wyników się chyba nie doszukam
 
Dziękuję Kochana :biggrin2:
Długo nam zeszło z imieniem bo jakoś nic nam do niego nie pasowało. Nadaliśmy imiona Michał Józef.
Jesteśmy w domku od środy 21 ale mieliśmy wzmożoną żółtaczkę i wypożyczaliśmy lampę żeby mu organizować fototerapię na zbicie bilirubiny. W pon jedziemy sprawdzić jaki ma teraz poziom. Przez tą żółtaczkę był bardziej ospały, słabo ssał i nie pobudził laktacji tak jak powinien więc trochę cycamy a trochę dokarmiamy się sztucznym a laktację poprawiam laktatorem. Ja czuje sie dobrze- bardzo zmęczona ale szczęśliwa.:-) :)

Moj Francesco Jozef
 
reklama
Hej kobietki;)
Udalo sie znow 6 tc za tydz usg!!!
Przypomne corka 2.5 z ivf
Syn naturals 16 msc
No I fasolka obrcnie! Yupiiiii

W sumie wielka niespodzianka dla nas bo niespodziewana
Gratuluję @Peugeotka36 kochana nudnej ciazy I zdrowego bąbelka. Jak dzieciaczki, czy też tak jak u mnie lapia jesienne infekcje? W sumie Twoja dwójką jeszcze w domu to może Was nie dopadło.
 
Do góry