reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ej, dziewczyno!!! Ogarnij się, słońce świeci, hormony szaleją! Trzeba myśleć pozytywnie i
działać!!!! Dziewczyny na forum wiedzą, że prawie 3 lata temu specjalista z kliniki leczenia niepłodności, po nieudanym IVF, proponował mi kd, twierdząc że nie mam szans na biologiczne dziecko. Miesiąc po jego diagnozie zaszłam w ciążę . Naturalnie. Bez żadnych wspomagaczy. Urodziłam zdrowego synka który właśnie śmiga po podwórku swoim kładem, a w moim brzuchu rozrabia córeczka - przytulę ja w październiku.
Będzie dobrze! Postaraj się nie myśleć o złych rzeczach. Afirmuj swoje życie na SZCZĘŚCIE!!!! Wszystko mamy w głowie!
Hej kochana
No u mnie sytuacja z Tym Amh dramatyczna inf nie chce ani kd
Dali mi leki na stymulacje od nastepnego cyklu i mam tez jeden pecherzyk na usg widoczny wiec moze sie uda jak sadzisz ?Sama nie wiem Zapewne Twoje AMh bylo wieksze
 
reklama
Dlaczego niestety,? Jeśli można sobie pomóc to trzeba spróbować! U mnie się nie udało, ale to nie znaczy że Tobie się nie powiedzie. Szczególnie że u nas problem był z jakością jajeczek. Plemniki pierwsza klasa. Może dlatego....
U mnie tez ten problem i Te Amh niskie ze malo jajeczek
 
Hej kochana
No u mnie sytuacja z Tym Amh dramatyczna inf nie chce ani kd
Dali mi leki na stymulacje od nastepnego cyklu i mam tez jeden pecherzyk na usg widoczny wiec moze sie uda jak sadzisz ?Sama nie wiem Zapewne Twoje AMh bylo wieksze
Samo AMH nie ma znaczenia. Można mieć dużo komórek nie zdolnych do zapłodnienia. A można mieć jedną z której będzie dziecko. Jakość się liczy. Nie ilość. Miałam mnóstwo komórek po stymulacji . Żadna się nie nadawała.
 
reklama
Do góry