reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Bardzo się cieszę i przede wszystkim gratuluję , ściskam mocnaśno :-)

Mnie z listy zaciążonych można przepisać znów do Staraczek. :-( :(
17 sierpnia w centrum handlowym złapały mnie skurcze, szybka akcja wezwane pogotowie, diagnoza - ciąża pozamaciczna, ratowanie mi życia ... było kiepsko...zapalenie otrzewnej, mnóstwo krwi w brzuchu. Moje kilkudniowe szczęście prysnęło jak bańka mydlana, a dwa dzień wcześniej byłam Julkę odebrać z obozu - dobrze że na trasie się nic nie wydarzyło zrobiłam wtedy ponad 700 km :-( :(
Wczoraj zdjęto mi szwy, byłam u gina, powiedział, że jest w szoku jak szybko wracam do formy, żelazo już osiągnęło minimum, morfologia jeszcze słaba ale już nie tragiczna, dostałam zielone światło na wychodzenie z domu, mogę odstawić zastrzyki rozrzedzające krew.
Sex za miesiac ale do za to przez 2 miesiące w prezerwatywie :-D
Kochana tulam....brak mi słow...az mi sie łza zakrecila w oku....nawet nie wiem co napisac....trzymaj sie Kochana...moze jeszcze nie przyszedł ten czas....
 
reklama
Witam Przyjmiecie mnie do Swego Grona :) Mam 41lat w tamtym roku poroniłam zaszłam w ciąże dość szybko lecz niestety poronienie w 8tyg teraz na nowo zaczelam starania porobiłam badania wyszla mi niska rezerwa jajnikowa 0,08 :( Czy są tu jakies kobietki ktorym sie udalo zajść z niska rezerwą?ogolnie jestem w totalnym dołku nie potrafie sie wykopać :(
Jasne rozgosc sie Kochana :) jak tu wczesniej pisano :)...masz jajniki i macice wiec mozesz i miec malenstwo.... ja sie staram od 2.5 roku i nic i pewnie tylko moge pokibicowac kolezankom ale jestem :) mam wyniki super a dzidzi nie ma a pewnie w tym miesiacu nic z tego bo juz mnie cyce bola. a to u mnie znak zblizajacej sie @....moja sila powoli upadaja,ale sama nie wiem moze powinnam opuscic to forum ....czeste czytanie tego forum zle chyba na mnie dziala....tyle czasu wyniki super a dzieciatka nie ma to jo jakas paranoja... :(
 
Jasne rozgosc sie Kochana :) jak tu wczesniej pisano :)...masz jajniki i macice wiec mozesz i miec malenstwo.... ja sie staram od 2.5 roku i nic i pewnie tylko moge pokibicowac kolezankom ale jestem :) mam wyniki super a dzidzi nie ma a pewnie w tym miesiacu nic z tego bo juz mnie cyce bola. a to u mnie znak zblizajacej sie @....moja sila powoli upadaja,ale sama nie wiem moze powinnam opuscic to forum ....czeste czytanie tego forum zle chyba na mnie dziala....tyle czasu wyniki super a dzieciatka nie ma to jo jakas paranoja... :(
dziekuje ze napisalas :*
a badalas Amh ? ile masz lat..
Nie wiem co myslec ale widzisz w ciaze zachodzilam dosc szybko w 1miesiac wiec moze sie uda teraz taka niespodzianka :( mam doła mega mega !
 
dziekuje ze napisalas :*
a badalas Amh ? ile masz lat..
Nie wiem co myslec ale widzisz w ciaze zachodzilam dosc szybko w 1miesiac wiec moze sie uda teraz taka niespodzianka :( mam doła mega mega !
Ej, dziewczyno!!! Ogarnij się, słońce świeci, hormony szaleją! Trzeba myśleć pozytywnie i
działać!!!! Dziewczyny na forum wiedzą, że prawie 3 lata temu specjalista z kliniki leczenia niepłodności, po nieudanym IVF, proponował mi kd, twierdząc że nie mam szans na biologiczne dziecko. Miesiąc po jego diagnozie zaszłam w ciążę . Naturalnie. Bez żadnych wspomagaczy. Urodziłam zdrowego synka który właśnie śmiga po podwórku swoim kładem, a w moim brzuchu rozrabia córeczka - przytulę ja w październiku.
Będzie dobrze! Postaraj się nie myśleć o złych rzeczach. Afirmuj swoje życie na SZCZĘŚCIE!!!! Wszystko mamy w głowie!
 
Ej, dziewczyno!!! Ogarnij się, słońce świeci, hormony szaleją! Trzeba myśleć pozytywnie i
działać!!!! Dziewczyny na forum wiedzą, że prawie 3 lata temu specjalista z kliniki leczenia niepłodności, po nieudanym IVF, proponował mi kd, twierdząc że nie mam szans na biologiczne dziecko. Miesiąc po jego diagnozie zaszłam w ciążę . Naturalnie. Bez żadnych wspomagaczy. Urodziłam zdrowego synka który właśnie śmiga po podwórku swoim kładem, a w moim brzuchu rozrabia córeczka - przytulę ja w październiku.
Będzie dobrze! Postaraj się nie myśleć o złych rzeczach. Afirmuj swoje życie na SZCZĘŚCIE!!!! Wszystko mamy w głowie!
A, ja w grudniu kończę 42 i wiesz co....chyba nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa, w końcu - tak dobrze nam idzie
 
Jaanu77 nie wiedziałam, że masz takie doświadczenia

Ja jestem po wizycie u gina od niepłodności i niestety mam wskazanie do invitro , ze względu na słabe nasienie mojego męża :-(
 
Jaanu77 nie wiedziałam, że masz takie doświadczenia

Ja jestem po wizycie u gina od niepłodności i niestety mam wskazanie do invitro , ze względu na słabe nasienie mojego męża :-(
Dlaczego niestety,? Jeśli można sobie pomóc to trzeba spróbować! U mnie się nie udało, ale to nie znaczy że Tobie się nie powiedzie. Szczególnie że u nas problem był z jakością jajeczek. Plemniki pierwsza klasa. Może dlatego....
 
Nie jestem przeciwna tej metodzie, tylko się boję, że się nie powiedzie...
Prze de mną jeszcze badania AMH i sie obawiam. Na USG było ładnie widać jajeczka i nie mało, ale nie wiadomo jak jakością
kurde, zielona jestem z invitro
 
reklama
Dlaczego niestety,? Jeśli można sobie pomóc to trzeba spróbować! U mnie się nie udało, ale to nie znaczy że Tobie się nie powiedzie. Szczególnie że u nas problem był z jakością jajeczek. Plemniki pierwsza klasa. Może dlatego....
Jajeczka po stymulacji są słabszej jakości niestety :( sztucznie pędzone. Jeśli u Was problem jest z plemnikami to pełen luz. Jen jeden SUPER w tej armii na pewno się znajdzie :)
 
Do góry