reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ostatnia edycja:
U mnie dzisiaj 8t3d ,do tej pory był spokój aż do wczoraj. Wieczorem po zrobieniu siusiu pojawiła się krew jednorazowo a później brązowy śluz który utrzymuje się do tej pory i jest tylko w środku pochwy . Poleciałam popołudniu do lekarza , zrobił USG i powiedział ,że nie widzi nic niepokojącego. Zwiększył duphaston do 3×2 i luteinę pod język również 3×2.
Przyczyny plamienia nie znam , choć z moich obliczeń gdybym nie była w ciąży to byłby to termin kolejnej @.
Mam nadzieję , że nic groźnego się z tego nie rozwinie , boje się tej brązowej wydzieliny bo trochę naczytałam się w necie...
 
Staraczki:
@dori78 - @ 20.08
@Magdamama - @ 26.08
@annauelle - @ 31.08
@noelle - @ 02.09
@johana43 - @ 6.09
@alka7 - @ 10.10

Ciężarówki:
@Brumba - 28.08.2019 chłopiec
@Zoja75 - 28.10.2019 chłopiec
@Aga@ - 07.11.2019 chłopiec Tymon
@Maja75 - 13.11.2019 chłopiec
@SalsaPL - 13.01.2020 chłopiec
@Kinga1979 - 30.03.2020

Rozpakowane:
@Kasiulek 77 18.06.2019 córka Zosia

Dziewczyny cudnie wyszło nam :):):) nie dość że teraz wiadomo komu po kolei kibicować i czekac na dobre wieści to jeszcze wątek nam ruszył z kopyta. jupi :) Zauważyłyście że po 40 to same chłopaki w brzuchach siedzą. Ja dziś właśnie odebrałam wyniki z poronienia, córcia była, niestety trisomia chromosomu 4 nie miała szans, wada letalna :( przynajmniej wiem że nic nie mogłam zrobić żeby żyła
 
Ostatnia edycja:
U mnie dzisiaj 8t3d ,do tej pory był spokój aż do wczoraj. Wieczorem po zrobieniu siusiu pojawiła się krew jednorazowo a później brązowy śluz który utrzymuje się do tej pory i jest tylko w środku pochwy . Poleciałam popołudniu do lekarza , zrobił USG i powiedział ,że nie widzi nic niepokojącego. Zwiększył duphaston do 3×2 i luteinę pod język również 3×2.
Przyczyny plamienia nie znam , choć z moich obliczeń gdybym nie była w ciąży to byłby to termin kolejnej @.
Mam nadzieję , że nic groźnego się z tego nie rozwinie , boje się tej brązowej wydzieliny bo trochę naczytałam się w necie...
Nie czytaj nic w necie, bo zaraz coś głupiego znajdziesz i będziesz myśleć. Wiem to po sobie. Skoro byłaś u lekarza zaufaj mu, więcej odpoczywaj, nic nie dźwigaj.
 
Kolejna teoria do obalenia nt. ciezarnych po 40 tce, co to niby częściej rodzą dziewczynki[emoji39]wystarczy spojrzeć na naszą listę.
Wpiszcie mnie dziewczynki do rozpakowanych: synuś Antek 01.01.2019
 
reklama
Do góry