reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Wow dwa miesiące i córka wydana :-) :) uważaj na stresy bo to bardzo ważne wydarzenie a w brzuszku kto siedzi? Wiadomo? Dobrze że wyniki ok i już połowa ciąży.
A jak reakcje otoczenia? Mnie bardzo bawią takie reakcje jak ktoś z "niewtajemniczonych" w nasze starania pyta jak chłopcy reagpwali na to, że będą mieć rodzeństwo? Mowie że młodszy przeszczęśliwy, bo modlił się o to ponad 3 lata i słyszę: aaaa czyli to zaplanowana ciąża?:-D:-D ostatnio byłam na zakupach ciuchowych z obydwoma- jeden ok 190cm a drugi ok 180cm i ja z dużym już bębenkiem:-) :) te spojrzenia jak mówili do mnie "mamo":-D
To wyobraź sobie, jak ja byłam z 20 letnią córką na zakupach, wnuczka 1,5 roku ja z brzuchem. Jedna do mnie mamo,a druga wołała baba, baba. To dopiero śmieszne
 
Dziewczyny, ja już po połówkowym. Wszystko jest super,no i będzie chłopak.Pani doktor chciała zrobić nam zdjęcie buźki, ale co najechała na buzię to on ręką usta zasłaniał.Wiecie,że dzieci mam już duże i jestem babcią, ale mój 22 letni syn cieszył się jak małe dziecko, że będzie miał brata. Dziewczyny miały nadzieję na siostrę, bo chciały dać mi ubranka. Ale cieszą się że zdrowy chłopak.
 
Dziewczyny, ja już po połówkowym. Wszystko jest super,no i będzie chłopak.Pani doktor chciała zrobić nam zdjęcie buźki, ale co najechała na buzię to on ręką usta zasłaniał.Wiecie,że dzieci mam już duże i jestem babcią, ale mój 22 letni syn cieszył się jak małe dziecko, że będzie miał brata. Dziewczyny miały nadzieję na siostrę, bo chciały dać mi ubranka. Ale cieszą się że zdrowy chłopak.
to cudnie :) bardzo sie ciesze
 
Dziewczyny, ja już po połówkowym. Wszystko jest super,no i będzie chłopak.Pani doktor chciała zrobić nam zdjęcie buźki, ale co najechała na buzię to on ręką usta zasłaniał.Wiecie,że dzieci mam już duże i jestem babcią, ale mój 22 letni syn cieszył się jak małe dziecko, że będzie miał brata. Dziewczyny miały nadzieję na siostrę, bo chciały dać mi ubranka. Ale cieszą się że zdrowy chłopak.
No I super baba
 
Też chętnie bym skorzystała z rady o doktora i szpital w Łodzi, bo na razie nikt mnie nie prowadzi, sama robię badania. A co myślicie o tych testach genetycznych typu Nifty. Robiłyście? W którym tygodniu?
Dla mnie SUPER! Mnie dał spokój w poprzedniej ciazy, bo po teście Pappa ryzyko miałam podwyższone. Robi się od 10 tygodnia ciąży. Ja robiłam chyba w 14 tygodniu
 
Bylam u tego kardiologa I przepisala mi metocard 50mam brac cwiartke gdy bede czula ten dyskomfort lub gdy bexzie szybciej bilo .Czy ktoras cos wie na temat tego lekarstwa?
 
Bylam u tego kardiologa I przepisala mi metocard 50mam brac cwiartke gdy bede czula ten dyskomfort lub gdy bexzie szybciej bilo .Czy ktoras cos wie na temat tego lekarstwa?

domyślam się że chodzi o Metocard ZK? Mi też to kiedyś przepisali na arytmię bo serducho mi wariuje od czasu do czasu. Ja nie zaczełam tego brac i samo się uspokoiło. Jest to lek z grupy beta blokerów poczytaj sobie bo chyba w ciąży niewskazany
 
reklama
Dziewczyny, ja już po połówkowym. Wszystko jest super,no i będzie chłopak.Pani doktor chciała zrobić nam zdjęcie buźki, ale co najechała na buzię to on ręką usta zasłaniał.Wiecie,że dzieci mam już duże i jestem babcią, ale mój 22 letni syn cieszył się jak małe dziecko, że będzie miał brata. Dziewczyny miały nadzieję na siostrę, bo chciały dać mi ubranka. Ale cieszą się że zdrowy chłopak.
Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę. Ja mam 18 letnią córkę ale boję się bardzo jej powiedzieć bo spodziewam się innej reakcji. Jednak całe życie była jedynaczką... A bardzo chciałabym zeby była czuła i związana z tym małym ludzikiem co we mnie rośnie
 
Do góry