reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Babydust chyba nam się posty minęły. Fajnie, że się odezwałaś bo się martwiłam. Radzisz sobie? Nie mam dawki mam kartkę z napisem metafolin i tyle.
 
reklama
Tojaka no radze sobie jakos a co mam zrobic ;) wzielam sie ostro za badania i siebie :)
czekam na krwawienie, w zeszlym miesiacu rozpoczelo sie 6 dni po tym jak zaczelam plamic i beta zaczela spadac. a teraz jestem juz 5 dni i na razie cisza .
zrobilam badania immunologiczne oraz wlasnie dostalam metformine na insulinooporonosc , malz w sobote ma badanie nasienia.
 
Tojaka no radze sobie jakos a co mam zrobic ;) wzielam sie ostro za badania i siebie :)
czekam na krwawienie, w zeszlym miesiacu rozpoczelo sie 6 dni po tym jak zaczelam plamic i beta zaczela spadac. a teraz jestem juz 5 dni i na razie cisza .
zrobilam badania immunologiczne oraz wlasnie dostalam metformine na insulinooporonosc , malz w sobote ma badanie nasienia.
Dzielna dziewczyna :)
 
Hej kochane u mnie lipa 35 dc biorę duphaston i nic nie widać @ nie słychać nawet kurczę moj organizm szaleje chyba! Cycki mi trochę nabrzmiały i sutki bolą brzuch pobolewa jak na @ ale on od 2 tyg tak ma mokro w majtkach tylko to nie @ ani kropla nawet krwi tylko ten biały śluz kurde mdli mnie objawy okresowe ale go brak. Matko wszystko się zepsuło we mnie :(
Babydust trzymaj się kochana dobre podejście masz i super ze tak robisz i myślisz .❤️❤️Ja już czasem nie wiem co myśleć :) dlaczego tak mi ogłupiał ten moj organizm ??
 
Magda mama ja tez mam czasami takie mysli ... ze przeciez 4 lata temu urodzilam ostatnie dziecko to nie tak dawno i co sie stalo ze teraz moj organizm odrzuca zarodki :( :( moze daje mi do zrozumienia ze juz starczy ? ze nie powinnismy miec juz wiecej dzieci bo cos bedzie nie tak :( :(
na razie nic nie planuje. robie badania i bede decyodwac co dalej jak juz bede miala wyniki
 
Magda mama ja tez mam czasami takie mysli ... ze przeciez 4 lata temu urodzilam ostatnie dziecko to nie tak dawno i co sie stalo ze teraz moj organizm odrzuca zarodki :( :( moze daje mi do zrozumienia ze juz starczy ? ze nie powinnismy miec juz wiecej dzieci bo cos bedzie nie tak :( :(
na razie nic nie planuje. robie badania i bede decyodwac co dalej jak juz bede miala wyniki
Wiem co czujesz i rozumie cie .. nie wiem o co chodzi nie potrafię napisać ci nic mądrego nasz organizm sam decyduje a my nie potrafimy nic zrobić ?? Może badania coś wskażą u ciebie a jak u ciebie progesteron wyglada?
 
Magda w sumie bez znaczenia jak wyglada bo 2 dni po owu biore duphaston wiec nawet jakby lipnie wyszedl to suplementacja by pomogla :( :(
 
no kazala zrobic badania immuno .. na zespol antyfosfolipiodowy
bo ja zachodze w ciaze natychmiast ... prawie od myslenia tylko a po tygodniu czyli w 5tc beta przestaje rosnac :( :( wiec cos z implantacja ..w listopadzie ciaze utrzymalam do 8tc ale w 6 tc zaczelam plamic i dowiedzialam ze beta zle rosla :( :( mialam tylko 500 jed a po 2 dniach tylko 700 :(
 
reklama
Do góry