reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jestem tu nowa Zoja 75. Mam 43 lata i jestem w ciąży. Po dwóch latach po poronieniu udało się, ale strach pozostał i myśli.Czy wszystko będzie dobrze.Wizyta dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam wszystkich
Witaj moj rocznik.Masz juz dzieci?Strach mysle ,ze nam zawsze towarzyszy.Trzeba miec nadzieje(kto to pisze zawsze widze wszystko w czarnych barwach).Glowa do gory ,cycki do przodu I musi byc dobrze.
 
reklama
Jestem tu nowa Zoja 75. Mam 43 lata i jestem w ciąży. Po dwóch latach po poronieniu udało się, ale strach pozostał i myśli.Czy wszystko będzie dobrze.Wizyta dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam wszystkich
Trzymamy kciuki ,większość z nas jest po poronieniach ,także rozumiemy dobrze z czym się zmagasz ,będzie dobrze :)
 
Jestem tu nowa Zoja 75. Mam 43 lata i jestem w ciąży. Po dwóch latach po poronieniu udało się, ale strach pozostał i myśli.Czy wszystko będzie dobrze.Wizyta dopiero w poniedziałek. Pozdrawiam wszystkich
Cześć
Fajnie, że do nas trafiłaś.
Wiem co czujesz, bo przechodziłam to samo. 3 lata temu poroniłam i długo po tym nie mogłam zajść w ciążę, ale w końcu się udało. Cały okres ciąży był dla mnie bardzo stresujący. Bałam się, czy utrzymam ciążę, czy dziecko będzie zdrowe. Byłam tak nerwowa, że ciężko było ze mną wytrzymać. Na szczęście dziecko urodziło się zdrowe, ale co przeszłam to moje. Teraz znów spodziewam się dziecka, ale tym razem jestem już spokojniejsza. Co ma być, to będzie. A co by nie było, to i tak sobie poradzę. Ale czasami chyba jak każdą z nas dopadają mnie różne myśli.
Pozdrawiam
 
Mamy Leosia, ma 2700 gr, 52 cm, jest zdrowy i sliczny, jadl juz cyca, a teraz spi.
20180904_191305.jpg
jestem po cc, na bol dostane leki, o 24 beda mnie uruchamiac. Napisze wiecej jak znajde sily, ale jestem happy
 

Załączniki

  • 20180904_191305.jpg
    20180904_191305.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 574
Ostatnia edycja:
reklama
Mamy Leosia, ma 2700 gr, 52 cm, jest zdrowy i sliczny, jadl juz cyca, a teraz spi. Zobacz załącznik 894750 jestem po cc, na bol dostane leki, o 24 beda mnie uruchamiac. Napisze wiecej jak znajde sily, ale jestem happy
Kochana ściskam Was serdecznie i przesyłam dużo buziaki dla Leosia i jego dzielnej mamusi[emoji11]ależ te nasze dzieciaczki wszystkie fajne[emoji7]
 
Do góry