reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Rozumiem że w tym momencie tak uważasz ale wierzę że jeśli będzie pozytywny to pokochasz to dzieciątko jak wszystkie poprzednie a że radę dasz to wiadomo:tak:
A wsparcia tu znajdziesz mnóstwo bo dziewczyny są tu dzielne, mądre i pomocne.
Dziękuję serdeczecznie jesteście przemile jeśli bym była to też by było najukochansze na świecie
 
reklama
Kochane Kobietki robiłam test i wyszła jedną kreska tyle tylko że zamiast czterech kropelek wkropilam trzy czy mogło nie wykazać jak wasze doświadczenia ale trochę się uspokoilam.pozdrawiam

Ohhh ja się nie znam na tych kropeczkach ale już chyba powinien wskazać jakby coś było na rzeczy [emoji6]
 
Ohhh ja się nie znam na tych kropeczkach ale już chyba powinien wskazać jakby coś było na rzeczy
emoji6.png
Ohhh ja się nie znam na tych kropeczkach ale już chyba powinien wskazać jakby coś było na rzeczy [emoji6]
wiesz chyba ze za mało moczu i nie wykryli gdy jeszcze powtorze sobie jutro lub pojutrze żeby się upewnić
 
Pincze2 witam Cię serdecznie i gratuluję.
W lipcu kończę 42 lata a termin miałam na sierpień wiec jesteśmy w tym samym wieku ale zupełnie nie zastanawiałam się nad falą krytyki. Mnie to się wydało że mój stan to coś godnego pozazdroszczenia:tak:
Zdążyliśmy pochwalić się wielu znajomym i od nikogo wprost nie usłyszeliśmy krytyki...
A co tam kto poza oczy... To jego sprawa...
Dzięki
ja jeszcze nikomu nic nie mówiłam czekam do usg(to bedzie 10tc), boję sie czy wszystko ok bo dopiero co wychodzę z zapalenia oskrzeli i nie mam zadnych "objawów" ciążowych poza koniecznością zakupu większego stanika,:)
 
Więc waśnie Lili czemu tak jest gdyby nie dwoje moich najukachanszych maluchów tez bym się cieszyła a tak ? będzie ciężko naprawdę no ale cóż widocznie tak musi być jak tobie mówi życie samo pisze scenariusze
W zeszłym roku w lipcu dowiedzialam sie ze jestem w ciąży strach panika obawa. Poprostu masakra na 1 wizytę poszłam w 8 tc dowiedziałam się ze ciąża obumarla. Placz rozczarowanie mimo iz wczesniej cuda wyprawialam to pozniej pragnęła m byc w ciąży. I udalo się. Nie mówię o ciazy nikomu bo wczesniej gdy pochwalilam sie siostrze to mnie skrytykowala i wysmiala ze moglabym być babcią. Teraz mam to w nosie niech sobie gada moje życie moja dzidzia. Tak ze na poczatku jest szok a potem radosc niezmierna.
 
W zeszłym roku w lipcu dowiedzialam sie ze jestem w ciąży strach panika obawa. Poprostu masakra na 1 wizytę poszłam w 8 tc dowiedziałam się ze ciąża obumarla. Placz rozczarowanie mimo iz wczesniej cuda wyprawialam to pozniej pragnęła m byc w ciąży. I udalo się. Nie mówię o ciazy nikomu bo wczesniej gdy pochwalilam sie siostrze to mnie skrytykowala i wysmiala ze moglabym być babcią. Teraz mam to w nosie niech sobie gada moje życie moja dzidzia. Tak ze na poczatku jest szok a potem radosc niezmierna.
Ale masz siostrę pełna empatii...daj spokój. Moja może myśli jak Twoja ale nie mówi tego ani do mnie ani do naszej mamy lub dalszej rodziny. Bynajmniej nie doszły do mnie takie informacje

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
wiecie co ja nikomu nie mowilam w rodzinie ,tylko znajomi wiedza ktorzy sa mi bliscy . pewnie powiem jak juz urodze i pojade w odwiedziny do rodzinki. uwazam tak jak moje poprzedniczki ze to moja sprawa i nikomu nic do tego[emoji6].

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry