reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Misia kliknij w prostokącik z napisem ODPOWIEDZ, otwiera Ci sie okienko i na górze masz takie różne literki, paseczki, obrazeczki:-D..znajdź taki kwadracik kolorowy z rysuneczkiem drzewka i kliknij w niego, potem w napis FROM COMPUTER, wybierz plik, wejdziesz z tego w kompa ( najlepiej mieć zdjęcie na pulpicie przygotowane) klikniesz w to zdjęcie, potem WGRAJ PLIK i pojawia się w poście ;-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny, za przyjecie i powitanie:) Poniewaz ja z tych, ktorym slon nadepnal na ucho, to z repertuaru zaproponowanego przez Klaczka zanuce jutro pod nosem "Konia na biegunach" probujac nadazyc za Zosia po Polu Mokotowskim:)
Masz racje Klaczku, troche sie rozpedzililam,ale po Zuzi juz stopuje bo zbyt duzo nerwow i stresu kosztuje mnie ( a raczej mnie i T) ta ciaza.
Ide spac, dobranoc i do jutra.
 
Kasia dziś siedziała sporo z Patrycją i urozmaicały sobie czas robiąc akwarium, oto efekt końcowy :-D

1782347_224939077693983_1885938588_o.jpg

OJ, Queenie witaj....zapomniałam się :)
 

Załączniki

  • 1782347_224939077693983_1885938588_o.jpg
    1782347_224939077693983_1885938588_o.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 57
na GZ to wyższa szkoła jazdy, musisz wgrać zdjęcie na imageshack, fotosik lub cos podobnego, wtedy klikając w obrazeczek z drzewkiem wklejasz tam linka ze stronki gdzie załadowałaś zdjęcie ( wybierasz opcję from URL ). Jak chcesz to wyślij mi na maila , a ja wkleję na GZ ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry