reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Misia ta bajeczka o teletubisiach "miś i lew" jest tak durna, że szok, ale Paćka i wogóle dzieciaki ją po prostu uwielbiają, wręcz chłoną:-D:-D..zdaj realcję jak Twój Młody zareagował, bo ciekawa jestem :tak:
 
reklama
co do śpiochów to ja jak Majuska :tak: teraz używam tylko na noc (jak sama nazwa mi podpowiada) wkurzały mnie te napy a po nocy czasem była tak dziwnie zapięta że cho cho:)
co do pazurków obcinam moimi nożyczkami na przewijaku, (nożyczki kupiłam takie lepszejsze z cieniutkimi tymi wiecie co obcina:-))

na winko zapraszam:)
 
A zeby nie bylo...pajace lubie i dzieci w nich tez, szczegolnie te juz nie noworodki ktore nie robia kupy w nocy co 15min;) dlatego tez zamowilam na zamek co bym mogla napawac sie widokiem dzidziusia i nie bawic sie z zapinkami;) Patrykowi jeszcze zamawialam pajace (bez stop) jak mial 2 lata bo mnie rozczulal jego widok. Niestety na dlugo sie nie przydaly, bo zaraz pampers poszedl w odstawke.

PO dzisiejszym spacerze po schodach z ciezkimi zakupami i przysiadach boli mnie jedynie kosc lonowa czy jak to sie zwie... nie wiem czy jest sens sie przesilac skoro gadzina i tak wyjdzie kiedy chce ;-)
 
Ollena, to nie ja taka ładna jestem tylko Gosia ;)
Zoyka, ja się nie umartwiam tylko zamartwiam (zresztą już mniej) bo ojca własnego mam z dzieciakiem zostawić a on (znaczy dzieciak) nie chciał jeść. Ale idzie ku lepszemu i git. A Pati cudo :)

Pazurki dzieciakowi też przy TV obcinam, przy czym Karolince jest wszystko jedno co ogląda - mogą być nawet wiadomości ;) Ale nie skupi się długo i czasem obcinam na dwa razy. A obcinam nożyczkami - Canpol ma taki komplecik w którym są fajne nożyczki.

Pajace lubię, bo łatwo się zakładają a po kąpieli bywa, że ciuszki gryzą ;). Śpiochów nie używam bo dwie warstwy ubranka (jeszcze body trzeba) to za dużo pod kołderkę.

Misiu, cieszę się, że echo ok - znaczy serce jak dzwon ;)
 
Olena - jak karmiłaś butlą to miałaś kupy co 15 min ? Moja Julka robi jedną, góra dwie dziennie. Właśnie jej ubrałam po kąpieli czerwonego pajaca :) Ale i tak najładniej jej w fioletowym

Basiu no przejęłam się tym,ze nie było Cie długo z nami czyli ze miałaś depreche :)

Kiedy dziecko ogląda bajki ? W jakim wieku znaczy ?
 
barbaro, no to w takim razie Gosia TEZ jest ladna :-)) A co do spiochow to mialam kilka, ale tylko body z dlugim.krotkim pod spod na noc, na pewno nie kaftanik podwijajacy sie na szyje;-)

Zoyka dzieci ogladaja bajki wtedy kiedy im pozwolisz. Ogolnie jak widza tv to sie gapia, bo sie cos rusza, ale bajek szybko nie wlaczalam, 1,5roku mial moze jak chwile sie zainteresowal.
A co do kup to na poczatku robil ze 2 w nocy na pewno. Jedzonko i sranko...pozniej sie unormowalo, ale nie pamietam kiedy. Moze juz w wieku Julki?
 
Cześć :)))
Wczoraj już nie miałam sił na nic i to nie dlatego że Wanda dała mi popalić. Była super grzeczna. Coś zrobiło mi się z nogą, myślałam że to skurcz i ból mięśnia po nim, ale jest coraz gorzej i nie mogę już chodzić. Boli mnie cała łydka :no: od nocy ból przechodzi na mięsień uda. To już trzecia doba:((( czekałam cierpliwie aż przejdzie, ale nie zanosi się na to. Kupiłam taki plaster rogrzewający na 8 godzin i teraz z nim siedzę, bo tego nie wolno przykrywać niczym i ma się wietrzyć. Może to coś pomoże a jak nie to lekarz. Od porodu czuję się jak emeryt, cały czas coś mi dokucza i jak jedno wyleczę, to drugie się przyplącze :no: W nocy wywinęłam orła, bo noga z bólu mi się ugięła i dziękowałam niebiosom, że Wandzi na rękach nie miałam w tym czasie.
Mieliśmy jechać na wieś na weekend, ale jeżeli mi nie przejdzie to siedzimy w domu żeby być blisko szpitala jakbym potrzebowała jakieś znieczulenie albo gdyby ból się nasilał. Zastanawiam się czy to zapalenie żył, mięśnia czy jaka inna cholera :no:
Pozbyłam się po ponad dwóch tygodniach kolegi hemoroidka, wygrałam z nim walkę bez konieczności interwencji chirurgicznej, to teraz kurde znowu łydka. MAM DOŚĆ!

Osobiście uwielbiam pajace, śpiochy i półśpiochy. Za to wkurzają mnie body i mimo że je używam, to częściej sięgam do kaftaników i koszulek. Jakoś nie bardzo mogę się przekonać... może jak się cieplej zrobi to wtedy Wanda będzie leżała sobie w samym body a teraz zwyczajnie mi się poci za bardzo. Ubieram kaftanik, do tego śpioszki i jest super albo sam pajacyk z cieniuśką koszulką pod spód.
Basiu muszę Ci powiedzieć, że żmija widzi muchę :))) Owad wisi z boku łóżeczka zaczepiony na szczebelkach a Wandeczka ogląda ją zaciekawiona. Wiem, że widzi na razie czarną plamę, ale plama ta jest niezwykle interesująca:-D
Zoyka ja jestem zachwycona Hippem, ma wartości energetyczne, zmija nie ma żadnych problemów z kupiszonem, kosztuje chyba tyle samo co inne mleka. No i nie jest głodna po nim, to najwazniejsze, bo panna zjada już 100-110 ml na jeden posiłek :)) A kupa jest niemal przy każdym karmieniu, oszczędza pampka tylko o 1 nocy:)) no i nie było żadnych problemów żeby była zielona czy glutowata. Od samego początku kupiszony są książkowe :)))
Pazurki obcinam co 3 dni nożyczkami takimi jak ma Gosia :)) tzn zwykłe cienkie i bardzo ostre, bo żmija mocno się drapie po buziaku i trzeba bardzo pilnować długość paznokci - za to u nóg jest spokój i jeszcze nie obcinałam. Zabieg wykonuję na "śpiocha" na moich kolanach :))))
 
reklama
Zoyka w Zarze są takie torbiszcza:
MINI TORBA SHOPPER - Torebki - Kobieta - ZARA Poland
widziałam na żywca i mnie jakoś nie przekonują :-) mam w tym stylu z lakierowanej pomarańczowej skóry ... żadna :-D
Majuska przy Młodym TV nie jest uruchamiane ... ostatnio sie zadziwił, bo Etolka przebiegłą przez piloty że TO COŚ GADA :-)
Ania nie chce być pipą złośliwą ale dobrze to już było a poza tym ... po 40-stce nie ma ludzi zdrowych są tylko niezdiagnozowani ... a poważnie to może pójdziesz jednak do lekarza ??!!!!
Młodego nadal do snu wrzucam w pajace - półśpiochy przy jego wydżampowanym tyłku zwyczajnie mu spadały - także tylko śpiochy lub pajace, do tego bodziaki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry