reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Gosiu Katrina dobrze "mówi" Marzenka dziś bądź wczoraj miało być konsylium - powinna wpaść w weekend na bb i coś skrobnąć :-)
Młody miał jakiś wlew "usypiający" do echa no i cały czas wydala ... mam nadzieję że jutro się to skończy i wrócą normalne kupiszony w ilości standardowej.
 
reklama
Dziewczyny moge do szpitala dla malucha spakowac body z dlugim i spodenki/polspiochy? czy same body i pajace? malo mam pajacow bo nie lubie i sama nie wiem... w sumie chyba nikogo to nie powinno obchodzic?
 
Ollena, ja tez nie mialam przekonania do pajacykow, wzielam polspiochy i koszulki i - na szczescie - owe pajacyki. Polspiochy mi nie graly ze spinaczem na pepku. Wielka plastikowa klamra i guma od porciat... W efekcie jednak pajace byly ok.
 
A ja uwielbiam pajace do teraz. W szpitalu miałam kaftaniki i doły, nie brałam bodziaków. Klamrę u mnie odcinali 3 dnia w szpitalu i zostawało tylko kawałek. Teraz kocham bodziaki i pajacyki :)

A co weźmiesz do szpitala Olena to Twoja sprawa i Szpitalowi nic do tego :)
 
Ja pajace w sumie lubię, ale przy noworodku, który sie często obsrywa wkurzało mnie zapinanie tych zatrzasków w nocy na śpiocha, młoda się przy tym wybudzała, dlatego wolałam wtedy półśpiocha, teraz w nocy jej wogóle nie przebieram to śpioch ubieramy. No i dobrze kłaczuś pisze, weź Ollena pod uwage ten bidny pępuszek na początku;-)

U nas kolejne świńskie, a nawet bardzo świńskie popołudnie, wręcz koszmarne, mam zlasowany mózg:baffled:..zrzucam to jednak na karb skoku rozwojowego, który ma się już chyba lada chwila skończyć, a to właśnie przed jego końcem jest takie apogeum:no:

misia super, że u młodego echo git !!!!...wiedziałam, że tak będzie;-)
 
MNie tez wkurzaja pajace i zapinanie, ale u tesciowej zamowilam z USA pajace na zamki, juz czesc dostalam, druga czesc przyjdzie jak poznam plec. Zameczek jest the best!

A co do polspiochow to chyba moge ja zawijac pod pepkiem. No nic, wezme to i to, mam nadzieje ze nie polezymy dluzej niz dobe.
 
Wiecie co,

Zainspirowało mnie mleko Wandzi. Poczytałam o nim i pomyślałam ze moze zmienię .. :)
Wyczytałam na stronie producenta,że Mleko początkowe HiPP 1 BIO Combiotik®

nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie zgodnie z rozporządzeniem Rady WE nr 834/2007 a na stronie producenta NAN nie było takich informacji. Moze to i zapis marketingowy i mleko nie może zawierać składników modyfikowanych genetycznie. Nie wiem. Napisałam jednak do Producenta NAN.
Miło mi się zrobiło i bezpieczniej na sercu bo :

[FONT=&amp]W odpowiedzi na Pani pytanie informuję, że do produkcji naszych produktów dla najmłodszych w tym mlek z serii Nan, nie są używane rośliny modyfikowane genetycznie (GMO).[/FONT]


[FONT=&amp]Z pozdrowieniami,[/FONT][FONT=&amp]Katarzyna Zadka[/FONT][FONT=&amp]Centrum Informacji dla Rodzicow Nestlé Nutrition[/FONT][FONT=&amp]ul. Lodzka 153, 62-800 Kalisz


P.S

Ale mnie wkurza to obcinanie paznokci. Tak jej rosną ze co 3 dni muszę obcinać bo sie zadrapuje po buzi. Tez tak macie ? Czym obcinacie ?
[/FONT]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zoyka obcinalam nozyczkami malymi wlasnymi do paznokci;)
A najlepsze bylo to, ze u rak co 3 dni a u nog co 2 tyg nawet bo tak wolno rosly ;)
 
Zoyka mojej też pazurki bardzo szybko rosną i drapie co chwile siebie i mnie. Ja doszłam juz do perfekcji w obcinaniu i obcinam nawet i swoimi małymi nożyczkami do skórek, a robię to podczas gdy Paćka na moich kolanach ogląda na YT bajkę Miś i Lew - teletubisie, jest tym tak zafascynowana, że wogóle sie nie rusza, a ja perfekcyjnie pazurki podcinam;-) Na szczęście póki co matka całkiem cwana jest:-)
 
reklama
Zoyka pazury obicna mój m. obcinaczką jak rzekł :-D bo nie ma takich małych sekatorków :-D
ale dziś sie podrapał do krwi ... echhhh ake chyba wykorzystam Twójnpatent Majuska i tv zapodam młodemu :-D
ja kocham pajace do dziś no i bodziaki :-)
 
Do góry