reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Melduję się w południe! Niestety z komputerem dalszy ciąg problemów a teraz gościnnie korzystam z kompa u Maćka więc mam internet:-D
Brak objawów rozpakowywania się może Was uspokoić, że żmijka jednak postanowiła poczekać do swojego terminu i nie będzie się wpychać przed Julkę Zoyki:) Grzeczne dziecko tylko kopie jak opętane siniacząc swemu ojcu plecy nocami :-D W każdym razie już czasami widzę jakąs małą stópkę albo pupę napinającą się w okolicach moich żeber:))
Zoyka takie rytmiczne puk-puk to na pewno jest czkawka:-D
Misia ciepła kąpiel w wannie powinna pomóc na obolałe krzyże i karki po źle przespanej nocy... polecam z solą relaksacyjną :-D
 
reklama
Kurcze, a ja wlasnie zapodalam nosidlo... Z tym ze takie i dla starszego dziecka - powyzej pol roku, jak juz maly bedzie umial siedziec. Alternatywa dla wozka. Chicco Caddy Backpack (Race): Amazon.co.uk: Baby Nozki nie sa w nim rozlozone "na zabke", to rodzaj fotelika podwieszonego na stelazu, z reszta miekko wyscielanym. Wydaje mi sie ze to fajne rozwiazanie. Kiedys mialam nosidelko na stelazu, ale stelaz byl twardy i nie bylo oparcia tak wysoko do tylu, wiec jak dziecko usnelo to byl dramat.
 
Wiele "szkół" mówi również, że dziecko można od urodzenia nosić w chuście. Ja uważam, że jakby się człowiek zaczął za bardzo wgłębiac we wszystko to by "zgupiał", i okazałoby się, że szkodzi wszystko..więc staram się zachować zawsze jakis zdrowy rozsądek we wszystkim. Przede wszystkim warto zakupić chustę dobrej jakości, oraz nauczyć sie prawidłowo ją wiązać i myślę, że nie zaszkodzę tym swojemu dziecku. W chuście ( tym wiązaniu na kieszonkę, które teraz trenuję ) układa się nóżki na żabkę więc chyba zdrowo:sorry2:Mam tez wizytę u rehabilitanta:-D:-D:-D za 2 tygodnie to się Wam pochwalę, no i popytam go też o chustę odnośnie przypadku Paćki...ćwiczę z nią te huśtawki które zaleciła neurolog, ale nie widzę jakieś specjalnej poprawy w tym napięciu mięśniowym:baffled:
 
witajcie
Dziś dokładnie wiem, gdzie mam głowę - nie pozwala mi o sobie zapomnieć...
Sorki, ale jestem dziś totalnie nie kumata.
 
Alez ja mam już dość tego bycia w ciąży...
Moja niezdarność i gapowatość doprowadza mnie do łez.Wysypałam make na wszystkie szafki i podłogę. To było gdy robiłam obiad. Teraz wyciągałam z górnej szafki kakao (paczuszka otwarta) i wyleciało na mnie na szafki, lodówkę, podłogę. mam zapierdzielone włosy , twarz , bluzkę. Wyglądam jakbym właśnie rzucała sie z kimś błotem. K....a , rano myłam wlosy i modelowałam. Teraz zamiast blond mam brąz. wrrr...

nie sprzątam, w du...ie
 
Witajcie kochane

Nie było mnie z powodu braku neta ten limit mnie wykancza , córki przecholowały i siedziały calymi dniami , teraz ja sie netem zajme

Mala juz siedzi sama ale jeszcze nie to co powinno byc , zabek tylko tylko jak ma wyjsc czeka córcia na tatusia zeby przy tatusiu wyszedł ,

Co u was to nie ma szans nie doczytam bo mala za bardzo mnie absorbuje potrzebuje duzo uwagi i zabawy , tylko jak spi moge luknac na internet
Jesli chodzi o jedzenie maluszkow to moja ma 7 miesiecy i je juz prawie wszystko ,prócz , grochu , fasoli i kapusty jeszcze sie boje jej to dawac , po za tym wcina wszystko co mama na łyzeczce poda , buziunka otwarta , jedynie nie chce pic zadnych soczków , kompletnie zadnych pokaze filmik jak wrzóce na kompa jak córki jej dawały łyzeczka soczek

Dla wszystkich maluszkow duzo zdróweczka i mamusiek tez oczywiscie

Acha byłam z mała na szczepieniu i okazało sie ze ma szmery na serduszku mamy dopiero na 22 marca wyznaczony termin a ja jestem przerazona jak nie wiem co
 
Ja was lubie z ukrycia czytac :) Fajny ten watek :)

A twoje posty klaczku mnie zawsze w dobry humor wprawiaja :) - a propos centyli, 91 to znaczy ze na 100 dzieci tylko 9 jest wiekszych od twojego, moja tez jest w 91 (na dlugosc i obwod glowki) a waga na 98 (czyli tylko 2 dzieci bedzie od niej wiecej wazylo) :)
 
No wiesz co cytryna, tak się ukrywać:no:;-)....może jednak na stałe dołączysz do naszego grona .......
Gdzie cała kawowa ekipa???
Nie wiem jak u Was ale u mnie mrozicho siarczyste takie, że hej..znowu siedzimy w domu plackiem:no: na wystwe psów chcę iść bardzo, ale nie wiem czy mi się uda, musielibyśmy młodą zostawić ze starszym rodzeństwem, a tymczasem młodzież była wczoraj na baletach i nie wiem czy się poderwą, Paćki w chustę niestety nie wezmę bo jeszcze nie jest do niej przyzwyczajona, a ja wciąż trenuję prawidłowe wiązanie i mogą być z tego tylko małe wrzaski na wystawie..wózkiem raczej też nie damy rady się tam poruszać.....no nic..zobaczymy..
Marzenko nie denerwuj się jakoś strasznie, szmery na serduszku zdarzają sie bardzo często z tego co zauważyłam, powinno być dobrze, przejdzie Klaudusi zobaczysz!!!
Czekamy na brzuchatki..meldować się po kolei!!!
 
reklama
Cześć! Gdzie moja kawa?
Wolno w ciąży zażywać magnez w tabletkach? Na opakowaniu nic nie piszą na ten temat, a mnie dziś obudził taki skurcz w łydce, że niech to szlag. A nie mogę czerpać magnezu wyłącznie z czekolady, bo będę wyglądała jak piłka.
 
Do góry