reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dzięki. Przyznam szczerze, że już nie planowałam więcej dzieci. Dzieci urosły, jest mega wygodnie, można robić wszystko na co ma się ochotę ale... jednak chcę jeszcze spróbować, wiem, że to już ostatni dzwonek.
Miałam to samo.Czegoś brakowało a raczej kogoś. Staraliśmy się od października i jak odpuściliśmy starania okazało się że jestem w ciąży i już 19 tydzień zaczynamy. Życzę oby wam się szybciej udało.
 
wszystko się poukłada, tym bardziej że jesteś mamą 3latka, więc jesteś na bieżąco. Ja miałam 44 lata jak urodziłam moją największą i najwspanialszą niespodziankę . Tak uważam teraz ale kiedy dowiedziałam się o ciąży byłam w szoku pełna obaw i strachu. Miałam 20latka i 16 latkę. Dzueci przyjęły super tę wiadomość a też się obawiałam.
Życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki 😊
Jak się wraca do macierzyństwa po tak długiej przerwie ??
 
Trzymam kciuki, ja w poniedziałek wyjmuję wkładkę więc nie wiem czy nam się uda od razu ale też mam po cichu nadzieję.
 
reklama
Do góry