reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

u mnie to co zebralam nie nadawalo sie do badania wiec nie wiem. Po zatrzymaniu skierowali mnie do szpitala tam tona leku na wywolanie , nie wiedzialam jak to bedzie wyglądać..wiec mozesz sie domyslic co sie stalo z materialem do badania. Ale pamietam, ze robilam sobie progesteron sama i on spadal, a lekarz mi powiedzial po co robie sama badania. No teraz to prawie przy kazdej ciazy daja odrazu dodatkowy prog. No ale nie wiadomo tak naprawdę jak bylo u mnie.Po prostu tak musialo byc, wszystko dzieje sie po coś.
Też sobie tak to tłumaczę... nie zostanę mamą przed czterdziestką i koniec ;-) To widocznie nie był ten czas.
Przykro mi, że musiałaś przejść przez wywoływanie i wszystko, co z tym związane... :-( Mnie lekarz dał wybór - i w sumie zasugerował, że jego pacjentki zazwyczaj wolą łyżeczkowanie na takim etapie. Więc miałam od razu zabieg i poprosiłam o badanie zarodka - ale nie dowiedziałam się, co było nie tak. Bo te badania tutaj są po prostu mało efektywne... nawet nie sądzę, by robiono analizę genetyczną. Lekarz mi tylko powiedział, że badanie nie pozwoliło odkryć przyczyny.
Aaaale - niech moc będzie z nami ;-), może marzec przyniesie szczęście!
 
reklama
Cześć dziewczyny.
W październiku kończę 41 lat.
Mam na pokładzie trójkę, 20 latke, 15 latke, 3 latke.
Ostatnie było totalna wpadką, trudna, bo miałam problem z akceptacją swojego wieku.
A potem... Cały czas z tyłu głowy że jestem gotowa na kolejne.
Nie planowałam, dziś dwie kreski, tydzień z ostatniej miesiączki 4 plus 1.
Zastanawiam się czy nie jestem nieodpowiedzialna, boję się reakcji w pracy, moja koleżanka z pokoju, 6 lat starsza w maju będzie babcia....
Także ten tego.
Witajcie. Za dwa tygodnie wizyta.
Wstydzę się lekko ale wiem ze jest nas więcej.
 
Cześć dziewczyny.
W październiku kończę 41 lat.
Mam na pokładzie trójkę, 20 latke, 15 latke, 3 latke.
Ostatnie było totalna wpadką, trudna, bo miałam problem z akceptacją swojego wieku.
A potem... Cały czas z tyłu głowy że jestem gotowa na kolejne.
Nie planowałam, dziś dwie kreski, tydzień z ostatniej miesiączki 4 plus 1.
Zastanawiam się czy nie jestem nieodpowiedzialna, boję się reakcji w pracy, moja koleżanka z pokoju, 6 lat starsza w maju będzie babcia....
Także ten tego.
Witajcie. Za dwa tygodnie wizyta.
Wstydzę się lekko ale wiem ze jest nas więcej.
ja w sierpniu 41 i rodzę na dniach 4 :)
 
Ja zaczęłam wczoraj stymulację do in vitro. Drugi dzień zastrzyków i już mnie jajniki zaczynaja pobolewac, aż się boje co będzie przed sama punkcją😅 mam nadzieje ze moja głowa jakoś to wszystko przetrwa…
 
Cześć dziewczyny.
W październiku kończę 41 lat.
Mam na pokładzie trójkę, 20 latke, 15 latke, 3 latke.
Ostatnie było totalna wpadką, trudna, bo miałam problem z akceptacją swojego wieku.
A potem... Cały czas z tyłu głowy że jestem gotowa na kolejne.
Nie planowałam, dziś dwie kreski, tydzień z ostatniej miesiączki 4 plus 1.
Zastanawiam się czy nie jestem nieodpowiedzialna, boję się reakcji w pracy, moja koleżanka z pokoju, 6 lat starsza w maju będzie babcia....
Także ten tego.
Witajcie. Za dwa tygodnie wizyta.
Wstydzę się lekko ale wiem ze jest nas więcej.
A czego się wstydzisz? Tu nie ma powodu do wstydu, oczywiście można mieć wątpliwości, ale na pewno nie ma się czego wstydzić. Głowa do góry i gratulacje, masz niezła gromadkę, ktora na pewno w przyszłości będzie się wspierać:)
 
A czego się wstydzisz? Tu nie ma powodu do wstydu, oczywiście można mieć wątpliwości, ale na pewno nie ma się czego wstydzić. Głowa do góry i gratulacje, masz niezła gromadkę, ktora na pewno w przyszłości będzie się wspierać:)
Tak myślę, żal mi było ostatniej córki, bo w zasadzie z taka różnica wieku to jedynaczka.
Doczytuję wasz wątek, ja pierwsze urodziłam w wieku 21 lat, 20 lat temu.
Generalnie każde studia to ciąża 😉

Mam jeszcze jedno poronienie za sobą, w 8 tygodniu.
Czytam, czytam i myślę że mam dużo szczęścia...
 
reklama
Tak myślę, żal mi było ostatniej córki, bo w zasadzie z taka różnica wieku to jedynaczka.
Doczytuję wasz wątek, ja pierwsze urodziłam w wieku 21 lat, 20 lat temu.
Generalnie każde studia to ciąża 😉

Mam jeszcze jedno poronienie za sobą, w 8 tygodniu.
Czytam, czytam i myślę że mam dużo szczęścia...
jednym z powodów decyzji o 4 było właśnie to, że chcieliśmy dla 3 dziecka towarzystwa. Tym sposobem będziemy mieć 2 parki z różnicą wieku 1,5-2 lat.
 
Do góry