reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Ja myślałam o amniopunkcji ale obawiam się poronienia. Dlatego chyba wykonam test nipt warszawa to bezpieczne i nieinwazyjne badanie dające wiarygodne wyniki. Ktoś z was je wykonywał.Z tego co wiem jest coraz popularniejsze i bez problemu mozna je wykonać w Warszawie
 
reklama
Ja myślałam o amniopunkcji ale obawiam się poronienia. Dlatego chyba wykonam test nipt warszawa to bezpieczne i nieinwazyjne badanie dające wiarygodne wyniki. Ktoś z was je wykonywał.Z tego co wiem jest coraz popularniejsze i bez problemu mozna je wykonać w Warszawie
Ja robiłam Harmony (test typu nipt/nift) w ciąży z córeczką. Wynik mnie bardzo uspokoił i poznaliśmy płeć. Czekałam chyba 2 tygodnie na wynik. Mnie nie zawiódł. Córcia urodziła się zdrowa.
 
Ja myślałam o amniopunkcji ale obawiam się poronienia. Dlatego chyba wykonam test nipt warszawa to bezpieczne i nieinwazyjne badanie dające wiarygodne wyniki. Ktoś z was je wykonywał.Z tego co wiem jest coraz popularniejsze i bez problemu mozna je wykonać w Warszawie
ja robiłam Nifty Pro. Krew oddałam w piątek, w czwartek miałam wyniki. Wszystko Oki, mam 43 lata.
 
Po 40- ce to juž jest rôwnia pochyła jeśli chodzi o szanse na zajście w ciążę. Z każdym miesiàcem prawdopodobieństwo spada. Na pocieszenie. Ja urodziłam zdrowà córeczkę w wieku 42 lat po 4 latach starań. Cud, na który lekarze dawali 2 % szans. W ciążę zaszłam naturalnie. Teraz staramy się o drugie dziecko. Mam 44 lata 🤦🏼‍♀️ Zaszłam w ciążę w październiku, ale poroniłam. Dalej próbujemy. Nie poddawaj się. Trzymam kciuki i za Ciebie i za siebie.
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. To bardzo pokrzepiające ☺️. Nie poddaję się walczę dalej. Zrobiłam nawet ostatnio badanie Amh i wyszło 1,15. Szału nie ma ale chyba też nie jest tragicznie .
 
Witam wszystkie Kobitki.
Mam 41 lat a właściwie w maju 42. Tydzień temu okazało się że jestem w ciaxy ok. 5-6 tyd.
I szok bo to nie planowana ciąża...
Mam już dwie córki 14 i 11 lat.
Boję się czy wszystko będzie dobrze, jak sobie poradzę.
Mój mąż oczywiście mówi że ja myślę o najgorszym ale ha jic na to nie poradzę. Zawsze myślę o najgorszym. Boję się, że sobie nie poradzę.
 
reklama
Witam wszystkie Kobitki.
Mam 41 lat a właściwie w maju 42. Tydzień temu okazało się że jestem w ciaxy ok. 5-6 tyd.
I szok bo to nie planowana ciąża...
Mam już dwie córki 14 i 11 lat.
Boję się czy wszystko będzie dobrze, jak sobie poradzę.
Mój mąż oczywiście mówi że ja myślę o najgorszym ale ha jic na to nie poradzę. Zawsze myślę o najgorszym. Boję się, że sobie nie poradzę.
poradzisz sobie i to dużo lepiej niż że starszymi dziećmi. To będzie Wasz największy skarb i radość. Wiem z doświadczenia. Przeplakałam pół ciąży, najpierw że wpadka na 44 lata, potem było podejrzenie ciężkiej wady. Teraz córcia mma 2 lata, jest zdrowa, bardzo mądra i nie wyobrażamy sobie jak wygladaoby nasze życie bez niej. A ja odkryłam w sobie niewyczerpane pokłady cierpliwości, przewartościowałam swoje życie i czuję się 10 lat młodsza.
Gratuluję , życzę spokojnej nudnej ciąży, głowa do góry, jeszcze będziesz się śmiała ze swoich wątpliwość 😊
 
Do góry