reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Moj maz twierdzil, ze w jego rodzinie rodza sie tylko dziewczynki. Mamy corke ( potwierdzala te regole) ... i dwu synow ! A dla tesciowej nasz syn byl 6 wnukiem i 1 chlopcem 😁 Takze wiesz ... Ja tez mowilam fajnie, 2 dziewczynki bede miala 🤣 a tu niespodzianka ... Nawet dwie.
 
reklama
Moj maz twierdzil, ze w jego rodzinie rodza sie tylko dziewczynki. Mamy corke ( potwierdzala te regole) ... i dwu synow ! A dla tesciowej nasz syn byl 6 wnukiem i 1 chlopcem 😁 Takze wiesz ... Ja tez mowilam fajnie, 2 dziewczynki bede miala 🤣 a tu niespodzianka ... Nawet dwie.
Czytałam,ze z wiekiem kobiety częściej rodzą córki,ale moja siostra wpadła w 38 roku życia i ma syna :) wiec nie ma żadnej reguły
 
Początek (6 tydzień). Idę w poniedziałek potwierdzić. Czuję się typowo ciążowy. Beta z prawidłowym przyrostem,pęcherzyk był na początku piątego tyg. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co,jak czytam o tych wszystkich poronieniach,to zastanawiam się,czy w ogóle przetrwam ten początkowy okres. Nie mówię nawet nikomu,żeby potem uniknąć zbędnych pytań.
Gratulacje🤗 A z tym czytaniem o przykrych rzeczach, to sama wiem, że to trudne...głowa jakoś sama wybiega w przód i ani myśli rozsądku posłuchać 😉
 
Ja tez nie chcę. Póki co jestem zaskoczona cała sytuacja…Boje się tez obecnej sytuacji w kraju i problemów zdrowotnych tego maleństwa
To faktycznie jest w naszym wieku spory balast i psuje nam początek ciąży, bo się martwimy. W sumie już za 4 tygodnie możesz podchodzić do Nifty. Jeśli się zdecydujesz, to z doświadczenia własnego radzę: nie wybieraj opcji raportowania odkryć przypadkowych! Nikt za te dodatkowe odkrycia nie bierze odpowiedzialności, a stresu tyle, że osiwieć można jak coś tam wynajdą. Ja popełniłam ten błąd i skończyło się amniopunkcją, mimo że test podwójny wyszedł dobrze, a na wykonywanych USG też niczego lekarz nie widział.
 
To faktycznie jest w naszym wieku spory balast i psuje nam początek ciąży, bo się martwimy. W sumie już za 4 tygodnie możesz podchodzić do Nifty. Jeśli się zdecydujesz, to z doświadczenia własnego radzę: nie wybieraj opcji raportowania odkryć przypadkowych! Nikt za te dodatkowe odkrycia nie bierze odpowiedzialności, a stresu tyle, że osiwieć można jak coś tam wynajdą. Ja popełniłam ten błąd i skończyło się amniopunkcją, mimo że test podwójny wyszedł dobrze, a na wykonywanych USG też niczego lekarz nie widział.
Tak,już przeczytałam tu na forum. Na pewno nie skorzystam z tej opcji. Dziewczyny proponują teraz inny test,właśnie nie nifty,tylko jakiś badający tez inne choroby (typu pęcherzowe oddzielanie naskórka). Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Bardzo obawiam się tego wszystkiego.
 
Tak,już przeczytałam tu na forum. Na pewno nie skorzystam z tej opcji. Dziewczyny proponują teraz inny test,właśnie nie nifty,tylko jakiś badający tez inne choroby (typu pęcherzowe oddzielanie naskórka). Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Bardzo obawiam się tego wszystkiego.
Moja ciąża jest planowana i od początku liczyłam się z konsekwencjami. Bałam się bardzo. Jak dostałam wyniki z tym przypadkowym odkryciem to prawie zawału dostałam, przepłakałam wiele dni i nocy. Na szczęście nic się nie potwierdziło.
Mam nadzieję, że Twoja historia też się dobrze zakonczy🤗🤗🤗
 
Moja ciąża jest planowana i od początku liczyłam się z konsekwencjami. Bałam się bardzo. Jak dostałam wyniki z tym przypadkowym odkryciem to prawie zawału dostałam, przepłakałam wiele dni i nocy. Na szczęście nic się nie potwierdziło.
Mam nadzieję, że Twoja historia też się dobrze zakonczy🤗🤗🤗
Gratuluję. Teraz możesz się w pełni cieszyć ciąża :)
 
reklama
Hej. Jak się macie? Jak tam rosnące brzuszki?
U nas wczoraj skurcze dziwne. W dole brzucha. Od przebudzenia do 17.00. Przeszło po nospie i ciepłym prysznicu. Dziś spokój. Rozmawiałam też dzisiaj z moją dr, oddzwoniła po moim wczorajszym sms-ie.
Zapisałam się tez do drugiego lekarza, takiego co w szpitalu pracuje. Nie bardzo teraz wiem co robić, kto te ciążę ma dalej prowadzić. No lekarz ze szpitala to wiadomo, warto by poznał pacjentkę, zwlaszcza że u mnie może być cesarka, ale tej mojej dotychczasowej dr to mi szkoda, bo ona jest na każde zawołanie...mogę do niej pisać a ona jest bardzo pomocna. Tamten ma tabuny pacjentek i wątpię żeby kazdej swój telefon dawał...
 
Do góry