reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Witam was kochane 5 lat temu zostałam wdową.Mam trójkę wspaniałych zdrowych dzieci które są już pełnoletnie.3lata temu poznałam cudownego mężczyznę jest ode mnie młodszy o całe 10 lat.Ja w tej chwili mam 40 bardzo chcieliśmy mieć wspólne dziecko ale ja bałam się że jest już za puźno wkońcu bez starań i zupełnie przypadkowo okazało się że jestem w ciąży dla obojga bas to było zaskoczenie ale zaakceptowaliśmy całą sytuację dzisiaj z moich obliczeń wynika że to ósmy tydzień wczoraj byłam u lekarza na usg prawdopodobnie zarodek nie rozwiną się przynajmniej tak powiedział bo nie mógł dobrze zobaczyć ale nie karze robić sobie nadziei w czwartek nam do lekarza żeby zrobić badanie na lepszym sprzęcie bardzo się boje czy jeśli będę miała zabieg to czy uda mi się jeszcze zajść w ciążę w tym wieku czy po zabiegu wróci mi okres i możliwość zajscia w ciążę a co jeśli coś będzie nie tak z moim organizmem po tym wszystkim i będę miała blokadę
Akurat tym czy zajdziesz w ciąże ponownie to się nie martw. Identyczną sytuację miałam dwa lata temu. W październiku zaszłam niestety w styczniu nastąpiło poronienie gdyż u dzieciaczka nie ruszyło serduszko. Teraz jestem w ciąży w 15 tyg. Więc raczej nic Wam nie stanie na drodze :) powodzenia
 
Po dwoch tygodniach od ostatniego badania tsh, ktore wówczas wynosiło 26.5 dziś zrobiłam znów badania. Moj aktualny wynik 2.24 😳 Dawka z euthyrox 75 zmieniona na 112. Za tydzień sprawdzę ponownie zeby nie przedobrzyć. Teraz mogę sie chyba powoli przymierzac do starań o 👶.
brawo i powodzenia w staraniach!!! Trzymam kciuki
 
Cześć dziewczyny. Jestem już po amnio. Badanie do przeżycia ale do żadnych przyjemności nie należy. Test przyśpieszony to jest qf-pcr. Ma pokazać w ciągu 6 dni czy są trzy podstawowe wady czy nie. Reszta za 3-4 tyg. Lekarz zrobił ponownie dokładne usg ale nic się od niego nie dowiedziałam, gdyż jak to stwierdził wyniki da nam aminio. Próbuję sama dojść po opisach czy coś wyłapał czy nie ale słabo mi to wychodzi. Nie wiem czy wpisywać tu wyniki skrótów czy nie bo nie wiem czy się znacie. Ogólnie wczoraj z OM jestem w 16 tyg. Kości udowe 15 tydz ramieniowa też, kość nosowa bardzo krótka 2,1 mm hiperplastyczna (powiedział ze teraz ten wymiar nic nie znaczy) serce 4 komorowe dobrze zbudowane ale w lewej komorze jakaś zmiana hyperechogenne (niby też nie musi niczego złego oznaczać) Bez cech obrzęku płodu . To chyba z grubsza najważniejsze wyniki. Ale jak zaczęłam czytać to wszystkie te zmiany sugerują jednak ZD I nosek i krótsze kości udowe i zmiana w serduszku Jeśli coś jeszcze jest istotne i jest zmierzone mówcie to podam. Może podniesiecie na duchu
 
reklama
Do góry