reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kwiatek nie zazdroszcze powrotu do pracy i zostawienia takiej kruszynki , oby dziadkowie mogli przyjechac , bede trzymala kciuki.
Z karmieniem super, widac szkoda zdrowia sie spinac, stres zawsze napsuje. A karmienie mieszane bedzie wygodne jak juz cie zmusza do powrotu.
Moze trzeba szybko 2 ciaze i zwolnienie zeby samamu z mala pobyc .... ☺️
A pracownik miesiaca nasz jak sie czuje?
Byłoby pięknie, ale jesli się nie certyfikuję jak najszybciej, stracę pracę w zawodzie,a do tego nie mogę dopuścic, bo co potem zrobię?
 
reklama
Super, ze udaje Ci się karmić mała piersią , kto wie, może kluczem jest to, ze bardziej na luzie , bez spiny . W każdym razie superowo 🙂
Rozumiem stres przed zostawieniem dziecka . Tez wracałam do pracy jak córka miała 3,5 m . Na szczescie moja mama była z małą. Mam nadzieje, ze i twoim rodzicom uda się przyjechać.

Pomysł z 2 ciąża bardzo fajny ! 😉🙂
A co do pracownika miesiąca, to pracownik czuje się i wyglada baaaardzo przedokresowo niestety 🙄
Mój mąż wczoraj mimo mojego zakazu , kupił mi 2 testy i oczywiscie teraz mnie kuszą 😬
A ktory to dzien cyklu?
Moze maz wie lepiej co zrobil 😍
We Francji jest tylko 10 tygodni po ciąży i powrót do pracy.
A te certyfikaty to mozesz tylko pracujac ?
Do maja jeszcze chwila, szczepienia nabieraja tempa a i wirus w zeszlym roku w maju byl spokojniejszy wiec moze akurat dziadkowie beda mogli sie nacieszyc i pomoc .
 
Super, ze udaje Ci się karmić mała piersią , kto wie, może kluczem jest to, ze bardziej na luzie , bez spiny . W każdym razie superowo 🙂
Rozumiem stres przed zostawieniem dziecka . Tez wracałam do pracy jak córka miała 3,5 m . Na szczescie moja mama była z małą. Mam nadzieje, ze i twoim rodzicom uda się przyjechać.

Pomysł z 2 ciąża bardzo fajny ! 😉🙂
A co do pracownika miesiąca, to pracownik czuje się i wyglada baaaardzo przedokresowo niestety 🙄
Mój mąż wczoraj mimo mojego zakazu , kupił mi 2 testy i oczywiscie teraz mnie kuszą 😬
Jeśli moi rodzice przyjadą, to bede o nią spokojna, na pewno będą ją słodko rozpuszczać🥰.
Pomysł bardzo dobry, sama już o tym myślałam, ale ja muszę zrobić konkuts dla nauczycieli francuskich żeby miec pewną stałą pracę tutaj, i żeby w ogóle mieć pracę. Bo teraz przychodzi nauczyciel certyfikowany i ja z miejsca tracę pracę...
Mnie przed drugą ciążą dziwnie pobolewał brzuch, a raczej podbrzusze....
 
A ktory to dzien cyklu?
Moze maz wie lepiej co zrobil 😍

A te certyfikaty to mozesz tylko pracujac ?
Do maja jeszcze chwila, szczepienia nabieraja tempa a i wirus w zeszlym roku w maju byl spokojniejszy wiec moze akurat dziadkowie beda mogli sie nacieszyc i pomoc .
Muszę pracować z uczniami, żeby przygotować część pisemną i móc trenować się do części ustnej.
 
reklama
Do góry