reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja cały czas rozmyślam nad dzidzią. Analizuję ale od tego myślenia, to do końca życia będę tylko robiła badania i odwiedzala lekarzy.
Chyba po nastepnym cyklu wrzucę na luz i co ma być to bedzie. Jak to mówia " niech się dzieje wola nieba..."😉

Może jednak będzie już 😁 a jeśli nie to napewno lepiej na luzie.
Chociaż to bardzo trudne.
Katrinaka ty 1 próbę?
My tu będziemy jak wierni kibice 🤰🤱
 
ufff nadrobiłam Was :)
Ale tu się ruch zrobił.
U mnie nadal cisza :) właśnie skończyłam się kąpać i powiem Wam że to nie lada wyczyn.
Za godzinę jadę po małą. Byłam u mojej mamy to się za głowę wzięłam że ja jeszcze samochodem jeżdżę i nie poważna jestem. Ja lubię prowadzić i na razie daję radę. Gorzej mi się brzuch spina jak mój mąż prowadzi samochód.
Jutro lecę rano do banku bo sprawy mam do pozałatwiania. A że kredyt jest wzięty z mojego konta to mąż transzy beze mnie nie może wypłacić :-D:-D. Muszę to jutro załatwić.
U nas kolejne przedszkole zamknięte z powodu korony. Chyba małej nie poślę do przedszkola przed samymi świętami bo jeszcze mi coś naniesie i w Puławach wyląduję.
Fajnie się Was czytało ale zbieram się bo ruchy już nie te. ;)

Jadę potem na usg i dam znać wieczorem paaaa
 
To co zaczynamy razem
A Ty kochana masz zielone światło?
Ja dopiero 1@ mialam po zabiegu. Nie chciałabym zeby przez mój brak cierpliwości coś poszlo nie tak. 😳
A Ty kiedy pierwsze próby podejmiesz?
Może jednak będzie już 😁 a jeśli nie to napewno lepiej na luzie.
Chociaż to bardzo trudne.
Katrinaka ty 1 próbę?
My tu będziemy jak wierni kibice 🤰🤱
Jak wystartuje ze staraniami to bede zdawała relacje😉 bo teraz wszystkie imprezy bez publiczności 🤣
 
ufff nadrobiłam Was :)
Ale tu się ruch zrobił.
U mnie nadal cisza :) właśnie skończyłam się kąpać i powiem Wam że to nie lada wyczyn.
Za godzinę jadę po małą. Byłam u mojej mamy to się za głowę wzięłam że ja jeszcze samochodem jeżdżę i nie poważna jestem. Ja lubię prowadzić i na razie daję radę. Gorzej mi się brzuch spina jak mój mąż prowadzi samochód.
Jutro lecę rano do banku bo sprawy mam do pozałatwiania. A że kredyt jest wzięty z mojego konta to mąż transzy beze mnie nie może wypłacić :-D:-D. Muszę to jutro załatwić.
U nas kolejne przedszkole zamknięte z powodu korony. Chyba małej nie poślę do przedszkola przed samymi świętami bo jeszcze mi coś naniesie i w Puławach wyląduję.
Fajnie się Was czytało ale zbieram się bo ruchy już nie te. ;)

Jadę potem na usg i dam znać wieczorem paaaa
Kawoszka81 koniecznie daj znać po usg.
Marzec to super miesiąc na rodzenie😄
Ale wszystkie inne miesiace też by mi nie przeszkadzały. Na dxidzie kazdy czas jest ok...
 
reklama
Do góry