reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć Dziewczyny,
Mały niedzielny Książe zawitał o 9.40😁 Waga 3450.
przepraszam za ciszę, ale myślałam tylko o tym kiedy umrę.
Bóle od 1ej regularne ale takich nie pamiętam, o takiej mocy.
Poród zakończył się luksusowo bo w wannie😁 jestem zmęczona ale mega szczęśliwa 🤩
Superowo, gratuluję :)
 
Cudowne wieści, gratulacje!!! Przypomnisz jak Twój książę ma na imię?
Ignacy 😊
To wykrakalysmy porodowa noc! Super 😍
Pewnie trudno wzrok oderwać od księcia 🥰
Serdeczne gratulacje 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
I patrz wg lekarzy na poród się nie zapowiadało 😂
No dokładnie, jednak kobiecy instynkt ważniejszy od lekarskich przewidywań😁
 
Cześć Dziewczyny,
Mały niedzielny Książe zawitał o 9.40😁 Waga 3450.
przepraszam za ciszę, ale myślałam tylko o tym kiedy umrę.
Bóle od 1ej regularne ale takich nie pamiętam, o takiej mocy.
Poród zakończył się luksusowo bo w wannie😁 jestem zmęczona ale mega szczęśliwa 🤩
Jejku 😍no to pięknie ❤️❤️❤️gratulacje 🥰
 
reklama
Wczoraj płakała nam od 9 wieczorem do 3.30 rano.... padliśmy ze zmęczenia, a tu o 10.30 mielismy gosci...i jeszcze na dpacer chcielismy pójść, bo piękna pogoda była... w każdym razie padam twarz!
Ale wczoraj poznalismy jedną z przyczyn jej płaczu,coś jest nie tak z moim mlekiem, a właściwie sprawdziliśmy, że niby cycki kem ogromne (naszy skromnym zdaniem), a mleka brak lub jest go bardzo niewystarczająco... od wczorajszej nocy dokarmiamy ją mlekiem modydikowanym🤔🤷‍♀️ i dziś śpi i nie szuka cyca ... na razie.
 
Do góry