reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witam obecne i przyszłe mamusie .
Od roku staraliśmy się o dzidziusia . Rok temu w lipcu poroniłam w 6tc a później biochemiczna w październiku.
W między czasie sporo badań porobiliśmy , na koniec lipca umówiliśmy się do kliniki leczenia niepłodności , do wizyty nie doszło bo okazało się ,ze jestem w ciąży .
1,5 tygodnia temu byliśmy u lekarza ,był pęcherzyk i niestety odklejanie kosmówki . Wczoraj kolejna wizyta , jest zarodek ,bije serduszko i lekarz powiedział , że krwiak się wchłonął, rozpoczęliśmy 7tc.
Pozdrawiam ,
Czterdziestolatka
Witaj tez bym chciala byc taka mloda he,he .Nudnej cuazy zycze I zostan z nami
 
reklama
Dziewczyny przestańcie z tym wiekiem [emoji16][emoji16]to tylko cyferki @annauelle nie przejmuj się być może to jest wyjątkowe dziecko dlatego tak to długo trwa ?? Myśle podobnie jak ty... jak dane będzie to się uda, ja jestem młodsza a widzisz mam wyniki dużo gorsze od ciebie i nie zachodzę w ciąże [emoji16]już się raczej nastawiam na to ze nic z tego nie będzie [emoji4][emoji4]ale życie toczy się dalej [emoji8][emoji8]
 
Witajcie
Ostatnia usłyszałam od starszego pana, że jak myślał o starości, to najbardziej bał się , że na starość nie będzie mógł. Ale nigdy nie brał pod uwagę, że nie będzie mu się chciało, a tak jest.
Tak więc dziewczynki, oby nam się chciało ;)
Ja w wieku 50 lat będę miała 4 latka
 
Witaj Kochana :) jak super ze kolejna osóbka do nas dołączyła :)

Brumba my to wszystkie Kochana trzymamy kciukasy za szczesliwe rozwiazanie :)

A u mnie nadeszła @ jak co miesiac od ponad 2 lat staran :)
Za chwile zabieram sie za suplementacje...bo co mi innego zostało ...zobaczymy co Bozia da...ale w sumie juz sie wewnetrznie pogodzilam z tym ze nic z tego nie bedzie ,wiec to co mam zapisane wezme a potem zobaczymy...jakos po takim czasie to juz w sumie zaczynam myslec ze juz chyba zegar zaczał tak szybko mi tykac,ze chyba nie chce miec w wieku 50 lat dziecka 5 letniego...jakos mi tak ostatnio dziwnie bo chyba jako jedyna najstarsza forumowiczka jestem staraczka a i tak nic z tego nie wychodzi....
Trzymam kciukasy za przyszłe mamusie i pozdrawiam serdecznie :)
Chciałam Tobie przypomnieć, że Janet Jackson urodziła w wieku 50 lat...pierwsze dziecko. Wszystko zależy od naszego nastawienia.
W środę urodziła babeczka , która od 15 lat walczyła o dziecko, 2 tygodnie po 49 urodzinach. Jest mega szczęśliwa :)
 
Witajcie
Ostatnia usłyszałam od starszego pana, że jak myślał o starości, to najbardziej bał się , że na starość nie będzie mógł. Ale nigdy nie brał pod uwagę, że nie będzie mu się chciało, a tak jest.
Tak więc dziewczynki, oby nam się chciało ;)
Ja w wieku 50 lat będę miała 4 latka

To mam cxas na trzecie;)))), obrcnie39 dwulatka i roczniak;)) I dluuuugue lata staran o nie
 
reklama
Ahh bo normalnie mi juz rece i cycki opadaja od tych staran...tak mnie cos ostatnio naszło ze cholipa co ze mna jest nie tak? niby mysle ze bardzo chce ale troche mnie przeraza to ze czym dalej tym starsza bede...nie wiem...troche mi dalyscie otuchy :)
 
Do góry