reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Uff ...nareszcie mogę zacząć pisać od 8 tygodni tyko Was czytam i nie mogę się doczekać kiedy wreszcie dołączę do tego zacnego grona bo mam nadzieję, że mnie przyjmiecie Pasuję jak ulał rocznik 77, 21-letnia córka, 2-letnia wnusia i po wielu perturbacjach nareszcie szczęśliwy 12 tc
Zapraszamy i gratuluję[emoji4]Zdrowej fasolki i mało upierdliwej ciazy[emoji4]
 
reklama
Uff ...nareszcie mogę zacząć pisać od 8 tygodni tyko Was czytam i nie mogę się doczekać kiedy wreszcie dołączę do tego zacnego grona bo mam nadzieję, że mnie przyjmiecie Pasuję jak ulał rocznik 77, 21-letnia córka, 2-letnia wnusia i po wielu perturbacjach nareszcie szczęśliwy 12 tc
Gratulacje !!!
 
Wis
Uff ...nareszcie mogę zacząć pisać od 8 tygodni tyko Was czytam i nie mogę się doczekać kiedy wreszcie dołączę do tego zacnego grona bo mam nadzieję, że mnie przyjmiecie Pasuję jak ulał rocznik 77, 21-letnia córka, 2-letnia wnusia i po wielu perturbacjach nareszcie szczęśliwy 12 tc
super gratulacje i witaj ...to teraz trochę nam popisz :)
 
Cześć. Ja wróciłam od lekarza. Widac pęcherzyka a nie widać zarodka. Ide raz jeszcze za tydzień to się okaże czy ciaza jest czy juz po wszystkim. Tydzien w zawieszeniu.
 
Strach mnie tak sparaliżował że nikomu jeszcze nie mówię ,co tydzień biegam na USG ,w 5+4 wychodziło że ciąża młodszą o tydzień ,był sam maleńki pęcherzyk ale tydzień później wszystko nadrobione i nawet dzień starsza wyszła z USG ,póki co jest idealnie ,serduszko bije ładnie nie za wolno nie za szybko tak gin mówi ,powiedziała że nie ma się do czego przyczepić ,no i założyła mi już kartę ciąży :)poprzednio w 8+0 powiedziała że czekamy ...jestem dobrej myśli ;)
Gratulacje i spokojnej ciazy!
 
reklama
Do góry