reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Mamy Leosia, ma 2700 gr, 52 cm, jest zdrowy i sliczny, jadl juz cyca, a teraz spi. Zobacz załącznik 894750 jestem po cc, na bol dostane leki, o 24 beda mnie uruchamiac. Napisze wiecej jak znajde sily, ale jestem happy
Śliczny Leoś [emoji7] gratulacje [emoji253] [emoji480] [emoji324] dużo zdrowia dla Was [emoji6]
 
Ja jestem na początku tej drogi .Badania będę robiła, a o szczegóły dopytam też lekarza na kolejnej wizycie. Też mam trójkę dzieci. Jedną ciąże (czwartą) poroniłam.
Wizyta u lekarza we wtorek więc jeszcze trochę czasu...
Ja też czwartą poroniłam, teraz piąta. Oby to była szczęśliwa piąteczka dla nas. A ja w poniedziałek mam wizytę.
 
Dobry wieczór dziewczyny, chwilę mnie nie było, no ale to wszystko z tego uroczego powodu ;)
 

Załączniki

  • received_676023905805901.jpeg
    received_676023905805901.jpeg
    56,9 KB · Wyświetleń: 144
Dobry wieczór dziewczyny, chwilę mnie nie było, no ale to wszystko z tego uroczego powodu ;)
Witaj Bozenko :-)
Powód rzeczywiście uroczy, więc pewnie wszystkie Ci wybaczymy tą nieobecność ...
Jak się czujecie ? Jak poród?
Napisz coś więcej w wolnej chwili .
Oczywiście gratuluję Szczęścia :happy:
Wszystkiego dobrego.
Ale się ostatnio dzieje ;)
 
reklama
Do góry