reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Mam trójkę, wszystkie już dorosłe. Jestem wdową, a od 10 lat mam partnera.Bardzo pragnęliśmy i pragniemy mieć wspólne dzieciątko.Fajnie,że jestem z wami. Czy któraś z was robiła badania prenatalne?
Ja jestem na początku tej drogi .Badania będę robiła, a o szczegóły dopytam też lekarza na kolejnej wizycie. Też mam trójkę dzieci. Jedną ciąże (czwartą) poroniłam.
Wizyta u lekarza we wtorek więc jeszcze trochę czasu...
 
reklama
Czuję się strasznie obolala szwy mam zalozone wszędzie czeka mnie dosc długie leczenie ale cieszę się ze porod mam za sobą i że Natek jest cały.
Wspulczucia ,ale powiem Ci dobrze ze maly jakuegos niedotlenuenia nie mial .Wiem co mowie bo moj mial ,dlatego tez przez to predzej nie decydowalam sie na ciaze.Kiedys tak powiedzialam ginegolozce,a ona ale kazdy porod jest inny.No tak tylko ten strach I trauma zostaja.Zycze Wam zdrowka
 
Ja jestem na początku tej drogi .Badania będę robiła, a o szczegóły dopytam też lekarza na kolejnej wizycie. Też mam trójkę dzieci. Jedną ciąże (czwartą) poroniłam.
Wizyta u lekarza we wtorek więc jeszcze trochę czasu...
@Marysia1976 to obie 11 na wizytę tylko ja mniej przyjemna Ty serduszko już pewnie zobaczysz trzymam kciuki :)
 
@Zasmucona przytulam.
Mam nadzieję, że z dnia na dzień będziesz się czuła lepiej.

@Zoja trzymam kciuki, aby wszystko Ci się udało jak sobie wymarzysz.

Robiłam prenatalne. Chodzi Ci o to usg każdego trymestru? Czy to I trymestru z testem Pappa?
 
Dziewczyny urodziłam o 1:30 w nocy Natana waga miala być 3600 a jest 4480 i 61 cm dlugi poród ciężki sn po porodzie operacja ale opiszę wiecej jak wroce do domu
Nie dziwię się, że poród ciężki mój Kuba osiągnął taką wagę 3 tygodnie po porodzie. Życzę Ci szybkiego powrotu do formy
 
@kasiunia76 co tam u Ciebie? :) Jak się czujesz? Jak Ci się chowa malutka Kosia? A jak synek nie zazdrosny o siostrzyczke? Jestem ciekawa jak to u Ciebie wygląda, bo u mnie za 2 miesiące będzie podobna sytuacja.
 
reklama
Zoja75 witam Cię , gratuluję i czekamy zatem do poniedziałku :-)

Chloe.Chloe Ty szczęściaro - jak dobrze czya się że urodziłaś, że zdrowy, że Ty sama zdrowa - niech Leoś dobrze się chowa, będzie grzecznym chłopcem a Ty dumną Mamą :-) Po cc liczę, że szybko wrócisz do formy - jestem pod wrażeniem że i tak masz siły by coś do nas napisać - odpoczywaj dużo ale i tu zaglądaj :-)

Zasmucona oj niedobrze żeś obolała , oj niedobrze :-(

kasiunia76 tak nakrzycz na tych lekarzy bardzo mocno, ze zdwojoną siłą ode mnie też :-)


 
Do góry