reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć,

A ja po wizycie u fryzjera. Pasemka zrobione,łeb jaśniejszy i grzywka króciutka. Lepiej mi :)
Kupiłam dwie pary bombowych kolczyków i bluzkę z C&A. Julce kupiłam różowe leginsy imitujące jeansy i białą bluzeczkę z niebieskim haftem oraz opakowanie drucików kreatywnych różnokolorowych.

Odebrałam Julkę od babci z parku bo babcia miała problemy ze spacerówką ( no nie chciały jej się koła skręcać). Teraz Julka u Baby je obiadek.

Fryzjerka mi mówiła ze na wiosen w Biedronce są spacerówki za ok 180 zł i sa rewelacyjne. Kupiła w tamtym roku córce i jest zachwycona. Podobno wytrzymałe, lekkie, skrętne, rozkładane. No to muszę upolować.

Majuska - my co chwila na koncie zero, haha- żadna tragedia :) Ważne ze za chwile zera nie będzie.
takie durne czasy.Kiedyś było nie do pomyślenia żebym na koncie nie miała kasy przynajmniej kilka tysiaków a teraz cóż.. przeżyjemy i będzie lepiej.

Axa
- żywa reklama Nexta. Śliczna Adusia i te kolczyki . A uśmiech - super :)

cos jest w tym chorowaniu Oleny . Nie żebym oceniała ale czy bylo konieczne podawanie Mijce Ibum po szczepieniu ? Podaję naprawdę w ostatecznych sytuacjach. Chyba dopiero 3 razy w życiu podawałam. Dwa razy jak temp była pow 38,5 i raz przy ząbkach.Sama tez biorę p/bolowe w ostateczności gy naprawdę cos mocno boli.

U nas pogoda cudna. Słońce, niebo w pełni wiosenne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zoyka a czy nie uwazasz, ze jezeli dziecko nie da rady ruszyc z bolu nogami, nie mozna jej rozebrac, wykapac i ubrac, nie mowiac o trzymaniu na rekach zeby nie dotkac nog nie jest powodem? liczylabys ze usnie sama z tym bolem i jakos przejdzie? owszem, przeszloby ale moze w srodku nocy a dziecko by wylo z bolu... bo wczoraj to Mia az sie zanosila przy kazdym ruchu, lezala po kapieli w lozeczku sztywno na plecach i tak tez usnela (nigdy nie usypia na plecach).
To wg Ciebie nie jest powod?
No i bol wystapil 5h po szczepieniu, nie od razu...
Goraczke dostala nad ranem, tez bys nie podala nurofenu/ibumu gdyby dziecko jeczalo w goraczce?
 
A ja w wieku 44 urodzilam pieknego, zdrowego syna. Znajoma lat 27 za to ma dziecko z trisomia.

"Lepiej milczec i stwarzac pozory glupoty, niz otworzyc usta i rozwiac wszelkie watpliwosci."

I ten SPAMIK w sygnaturze... Kocham takie wejscia "na temat".
 
reklama
Do góry