reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

eevlee, mati- co szpital to obyczaj, u nas zakladaja krazek nawet w blizniaczej ciazy (kolezanka ma zalozony) bo mowia ze szew to prastare czasy..

palam- daj znac jak ci sie wozek podoba, ja mam taki sam w domku ale przy tych pogodach na zadna jazde probna go nie zabieralam.

sade jest w domu, opowie co jej sie przytrafilo pozniej, ale niezle jaja, wyglada na to ze wszystkie kobitki czekaly na tego 18 marca z porodami!
 
reklama
U mnie w szpitalu też dom wariatów, tłumy nieziemskie, dostawiają łóżka do sal. Normalnie jakiś sajgon. A my grzecznie leżymy i już po pierwszym zastrzyku. A będą jeszcze dwa.
Sade - nie wierzę że Cię odesłali. Co to za szpital?
 
margaret- niestety, nic wiecej nie wiem, sade jest na kontroli ze swoim dzieckiem, wiec nie mecze jej smsami, musimy wszystkie poczekac cierpliwie...

tigla- gdzie jestes?
 
Witam Was poniedziałkowo:)
Nie no jaja jak berety,mąz to chyba nerwowo się wykończy.Od 6 rano nie spał,przygotowany,zestresowany a tutaj jazda na nowo.Pojechałam a babka mi mówi,wie Pani co no z miejscami jest problem bo tyle kobiet do planowego cięcia.Jak porodu zatrzymać się nie da to cięcia poprzekładane na dzisiaj były.Kazały czekać i zrobiły mi ktg,oczywiście super no i że jestem jeszcze zasmarkana ,srutututu i lepiej poczekać:)Jedna lekarka przyszła i mówi,pani to w sumie można cc zrobić w ostatnim tygodniu marca,a najlepiej byłoby na Święta ale wtedy to Panią byśmy wypuścili-hahaha.Patrzę na nią i karpia robie coraz większego,no nie myślę sobie to ja musze ustalić ze swoim lekarzem,bo sama decyzji takich podejmowac nie będe.No i powiedziała,dobrze to ona się z nim skomunikuje bo jest w szpitalu.Przyleciała po rozmowie i mówi,że faktycznie lekarz chce mnie wcześniej mieć w szpitalu i w takim razie zrobią mi usg dzisiaj,jezeli dobrze będzie to w środę zapraszaja na oddział:)Tak więc może do trzech razy sztuka...A USG dobrze,Kostek przekręcił się w poprzek co ciekawe chyba już mu ciasno było ewidentnie i nogi jego szukały,bo pozycja niemożliwa.W ogóle usg zrobić już teraz to jest dużo poszukiwań.No ale wagowo też ładnie 2800 i 3100,ale zobaczymy ile z tego prawdy po porodzie zostanie.I takim oto sposobem jestem w domu i za wiele dalej nie wiem o rozwiązaniu.Margaret w takim razie w środe nam powiedzą co i jak.Miało być kurna ciepło na Święta,ale dzisiaj juz zdanie zmienili i zima jeszcze 2 tygodnie.grrrr......
Podobno jak jest wszystko OK i cięcie planowane to nie ma co już się denerwować,że dzieci będą większe a dla nich lepiej jak płucka się rozwiną same.Może i racja,no oby tak było:)
 
Sade, Margaret - tylko Wam zazdrościć takiego pięknego wyniku. Normalnie.cud miód i orzeszki :-) A jak dobrze dla maluchów. Też bym tak chciała :-)
 
sade- no niezle jaja, najlepiej kazac ci samej sobie przeprowadzic cc, jak takie ci wybory daja! a skad ty masz wiedziec czy dasz rade.. dobrze ze lekarza masz z tego szpitala..

tigla??

dziewczyny, dzis mija ta magiczna granica z macierzynskim dla mam pojedynczych dzieciaczkow, no i zaczeli naglasniac te sprawe. wszedzie w mediach mowia, ze te ktore urodzily dzis maja prawo do rocznego macierzynskiego. bardzo mnie cieszy ta forma, a nie tryb przypuszczajacy, rzadowi ciezej bedzie sie z tego wycofac, gdyby nawet chcieli... niech juz klepna ta ustawe, no i niech zalicza tez wszystkie kobitki, ktore urodzily w 2013..
 
Sade-jeszcze urodzimy w tym samym czasie:))) to by byly jaja:)) Wszystko bedzie dobrze. Teraz nasze maluszki musza siedziec i grzecznie czekac na swoj czas:))
 
reklama
Do góry