reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczynki chwalcie się zakupami!!! Koniecznie!!!

Ja tez podpinam się do pytania o rodzaj prześcieradełek. Fortte, bawełna czy jersey?
 
reklama
to jak juz sie chwalicie dziewczyny, to napiszczie czy macie zamiar kupic lezaczki-bujaczki? Ja dzis spontanicznie kupilam Lulu Coneco lezaczek . Ma calkiem fajne opinie. Jestem ciekawa co wy na to?:))
 
Onlyone zacznij pisac na rozpakowanych mamusiach tam jest sporo dziewczyn z uk i Ci sporo doradza napewno . Duzo zdrowka zycze dla malucha !!!!
 
3090105124_1.jpg
Mój zoomek :-)
 

Załączniki

  • 3090105124_1.jpg
    3090105124_1.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 61
Ostatnia edycja:
Sade - nie napisałam wcześniej,a mocno trzymam za Twoje zdrowie!!! Obu jak najszybciej Ci przeszło!!!!

Margaret - ja już mam dwa lezaczki. Od dwóch zaprzyjaźnionych mam bliźniaków dostałam radę,żeby sie w nie zaopatrzyć. Do tego w pokoiku chłopaków mamy dwa drewniane lozeczka i jedno turystyczne w naszym salonie, żeby nie zawsze kłaść ich w tym samym miejscu.
Co do przescieradlek to mam cztery frotte i dwa bawelniane. Ale wydaje mi sie,ze frotte na początek najlepiej sie zdadzą.

Moje chłopaki dają mi teraz tak popalic,ze chyba niedługo usiade przed szpitalem,żeby już rodzic...jak sie nie uloze,na siedząco czy leżąco,do 15 minut mam ucisk na żołądek albo zebro...brzuch ciagle teraz wyglada jak pagorek...Margaret,Sade -czy u Was tez tak to wyglada czy ja mam jakies ułożenie chłopców tak odczuwalne?
 
Ostatnia edycja:
tigla -wozeczek super:-) dobrze ze juz masz - zawsze to mniej na glowie.
Jesli chodzi o lezaczki bujaczki to wg porad znajomej blizniakowej mamusi super sprawa. Latwo zajac jedno dzieciatko podczas karmienia badz kapieli drugiego. Ja jeden mam obiecany od kuzynki;-) a drugi dokupie.
Dzis zrobilam liste zakupowa i jestem w szoku ile jeszcze mi podstawowych rzeczy brakuje:szok:. Chyba musze zaczac sie porzadnie rozgladac.
 
Tigla- no piękny ten twój nowy nabytek:) Powiem ci że bardzo ładnie się prezentuje w tych kolorach:-)
Marcysiowa- ja mam prześcieradełka bawełniane jakoś nie lubię froty wydaje mi się że jest taka niemiła w dotyku i ciepła -a moje maluszki mają być na lato więc nie chciałabym żeby się dodatkowo grzały ( no ale to tylko moje takie odczucie co do froty):-) jersey jest chyba troszkę twardawy choć nie jestem pewna:)
 
Bojka gratulacje!!!!

Onlyone zdrówka dla Nikosia.

Sade zdrówka.

Maggi ale fajnie jestem na liście :-D i nie ostatnia hihi

Tigla wózek śliczny:tak:

Co do leżaczków bujaczków to super sprawa, bardzo ułatwia codzienne życie:-) a fotelik samochodowy to nie to samo.
 
reklama
Hej dziewczyny:)
No więc ja dzisiejszy dzień spędziłam w szpitalu:(I ze sobą i z synkiem.Z małym mamy zrobić jutro kilka badań,bo dalej miał 39 ale podejrzewają wirusówkę,która nałożyła się na anginę podobno teraz tak się czesto zdarza,no oby!!!
A ja mam zapalenie dróg oddechowych i antybiotyk.Leże i zdycham bo dopiero mnie rozłożyło.Kurcze pół dnia przeryczałam jak głupia,najpierw z podowu syna a potem maluchów,że one coś złapia i im coś na koniec sprzedam:(a miało być tak pięknie......
Dzwoniłam do lekarza no i mam brać jak najszybciej antybiotyk no i w czwartek i tak do szpitala.Może teraz się podkurują i jakoś damy rade?eh......
Ładny ten wózek Tigla,fajnie z tym czerwonym sie prezentuje.A do mnie przyjechały foteliki i już wszystko chyba mam na początek.A leżaczek jeden mam własnie w tym celu co pisałyście,jak jednego karmie to drugiego bujne:)
No nic odezwe się jutro bo lewdo siedze,ale chciałam na chwilkę sie oderwać,pappa i do jutra
 
Do góry