reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Lilonka- bardzo dziękuję również jestem z siebie dumna hihi. A tak poważnie to niestety jestem mocno niecierpliwa i wszystko chciałabym na już:-) więc nie wytrzymałam i ciekawość która to jestem w kolejce wzięła górę nad leniwym mózgiem :happy:
 
reklama
Maggi - brawo i ukolony za listę!!!!!

Lilonka - kupiliśmy te same pieluchy!Tez jestem zadowolona z jakości!:). I pytanie eksperckie:czy ja jestem trzecia w kolejce??!! Bo jak myśle to tak mi wychodzi,ale jakiś za szybko na brązowy medal...

Kretowinka - z prezerwatywami Ci sie udało:))!!! Aż parsknelam śmiechem:)

Tigla, Gotadora - co tam wiek,najważniejsze to miec chęci i sile!!!! Reszta to tylko cyferki:).
 
Oświećcie mnie i powiedzcie do czego te flanelowe pieluchy bo ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić do czego są one potrzebne:) Tetra to rozumiem ale flanelowe????
 
Lilonka - dziękuję za potwierdzeniem i trzymanie ręki na pulsie/liście;-)...czuję się trochę jak w ukrytej kamerze...od wczoraj, kiedy padło magiczne "za cztery tygodnie" to jakoś wszystko wydaje mi się dziwne.

Maggi - flanelowe do owijania i przykrywania maluszków, podkładania pod główkę albo w trakcie przewijania. Ogólnie to taki kocyk,podkładka i ściereczka w jednym:-)

Dziewczyny, a mi to się tak ostatnio pomyślało, że fanie byłoby się kiedyś spotkać...na razie to trudne do realizacji, ale może kiedyś się uda?
 
Hej dziewczyny:)
Tak więc nieoczekiwana zmiana terminu,idę do szpitala w czwartek 14 a nie 18 jak miałam....A w ogóle do tego coś mnie bierze,wczoraj myslalam,ze sie zaczyna.Czuje się conajmniej dziwnie ....eh
Ilonka z ta listą jesteś niesamowita,normalnie jak jakiś wyrok:)
 
reklama
To sobie chłopaki w tym sklepie pomyśleli, że całe babskie forum koszulki z "Twinsami" wykupiło :-D
Kto wie, może wstawią w standardową ofertę ?

Ja kolesia ostrzegłam, że wrzuce na forum tą koszulke i żeby się nie zdziwił jak ktoś jeszcze będzie ją chciał :-D Podziekował ładnie za reklame :tak::tak::tak:

maggi81 po mnie zaraz jest multimama2 która rzadko się odzywa ale ma rocznego malucha więc to raczej zrozumiałe :) dzisiaj ma chyba 18tc1d także jest chyba zaraz po mnie
 
Do góry