reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Mnie też... uwielbiam Fantazję :-) i wszystkie piosenki z dzieciństwa... to były takie beztroskie czasy, gdzie człowiek od rana do wieczora biegał po dworze, miał milion głupich pomysłów i wiecznie obdrapane kolana...
A teraz - dzieciaki siedzą prze kompami, rozmawiają na gg czy innym fejsie, a żeby pójść do kolegi czy koleżanki - trzeba się wcześniej zapowiedzieć:szok:
 
Madmax, współczuję....na pewno najadłaś się strachu. Musieli nie obejżeć dokładnie łożyska po wyciągnięciu. Poproś może o zrobienie morfologii, żeby sprawdzić czy nie będziesz miała spadku po utracie takiej ilości krwi. Ja po porodzie i krwotoku miałam jakiś czas anemię.
A o kupki się nie martw, do póki nie pachną nieładnie i dzieci nie płaczą z bólu. Nie wiem, jak karmione są Twoje maluszki, to też ma wpływ na kolor i konsystencję kupek, nie wiem kiedy oddały smółkę i czy przeszły proces czyszczenia jelit ze złogów z ciąży - nie będę się wymądrzać - poniżej wklejam linka do artykułu który może coś Ci podpowie:
Zielone kupki u noworodka | parenting.pl
Trzymaj się!


Dytko, ja też mam podobne wyniki i są ok jak na bliźnięta. Jak dopytywałam lekarza o spadającą hemoglobinę, to powiedział, że mogę biofer pobrać przez jakiś czas (naczczo, 15 min przed posiłkiem) i tyle.


Iilonka, "szacun" za listę! Na wiosnę bociek będzie musiał się nalatać!:-D


A co do pomiarów/wymiarów, to zgadzam się z Wami, że sprzęt jest ważny, ale też umiejętności lekarza, doświadczyłam tego na sobie i moich maluchach...
 
Madmax bardzo współczuje, oby tylko szpital Cię ominął, teraz czyszczenie to pewnie nic miłego, ja byłam zaraz po porodzie czyszczona więc nic nie bolało...trzymam kciuki aby samo sie oczyściło.

A zielone kupki tak jak pisze NovaMama.

Lilonka racja! ja sie boje tego, ze moje maluchy nie będą miały takiego cudownego dzieciństwa jak my....

Miss ale duże juz te twoje chłopaki :tak:
 
Madmax mam nadzieję ,że tabletki pomogą

A pomiarów z USG nie ma co za bardzo brać do siebie granica błędu to podobno + - pół kilo nawet w ciązy pojedyńczej a co mówić przy bliźniakach
 
Z tymi piosenkami z Naszego dzieciństwa jestem znowu na bieżąco, ponieważ moja córeczka je uwielbia. Wiecie jak fajnie tak sobie pośpiewać z własnym dzieckiem coś co się tak doskonale zna:-D.
 
madmax- ojej, wspolczuje tych doswiadczen :-( trzymam za ciebie, niech ci sie samo ladnie oczysci! a czy mialas jakies nieprzyjemne zapachy dochodzace z dolu? czytalam ze to jest oznaka ze cos tam jest nie do konca wyczyszczone.

miss- ale fajnie ze juz takie duze twoje dzieciaczki! gratuluje!

lilonko- rowniez gratuluje i ciesze sie ze jednak twoj gin nie mial racji... to piekna waga jak na 32 tydz! ale stracha mi napedzasz za kazdym razem jak publikujesz te liste :szok:

bojka- tu masz link do stanikow: BIUSTONOSZ do karmienia 100% bawełna 3 kolory 75 E (3000859368) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
BIUSTONOSZ STANIK DO KARMIENIA 90C 17wzorów GRATIS (3040910528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

anika- jak sie czujesz?

do mnie dzis przyszly butelki dr brown's i sa super. spodziewam sie po nich cudow :-D oby byly tak dobre jak pisza o nich! no i dzis jedziemy odebrac wozek, przyszedl wczesniej niz mial byc (mial byc za 2 tyg) wiec juz nam kompletnie zagraci mieszkanie... ale fajnie ze go zobaczymy i bedziemy miec :-)
 
Dytko, wiekszosc z nas dopada anemia. I nie ma sie co dziwic w koncu dwa szkrabki nosimy w sobie, ktore rosna i rozwijaja sie intensywnie. Ja tez mialam odchylenia od norm w morfologii. Trudno mi bylo uzupelnic żelazo dieta, dopiero jak zaczelam przyjmowac przepisany przez lekarza lek- tardyferon to wyniki wrocily do wzglednej normy.

A te piosenki z dziecinstwa ... Ach wspaniale powspominac. Ja intensywnie sluchalam Natalii Kululskiej - puszek okruszek i takie tam :-)
 
A ja ostatnio puszczałam na youtube "Domowe Przedszkole" i "Zakazany owoc" :-). Widzę, że każdą z nas dopadło:tak:

Powiem Wam, że będąc dzisiaj w szpitalu porodówka była pełna. Byleby nam ten bocian nie nabawił się kontuzji;-)!
Ja te słodkie 4 kg chłopaków mocno czuję już w dole, ale przynajmniej nie martwię się brakiem ruchów. Co do błędu pomiaru to zdaję sobie z niego sprawę, ale dodając jeszcze kilka tygodni wygląda to dobrze :)
 
reklama
Do góry