reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
hello :)

witam nowe dziewczyny, coraz nas więcej :-)

Ja spakowałam męża i córeczkę i teraz czekam spokojnie żeby bezpiecznie dojechali... Wyjechali o 9 rano, na 18 powinni dojechać. Mój kochany mąż wiedział że się będę stresowała ich podróżą i udostępnił mi Google Latitude i sobie teraz sprawdzam co jakiś czas na mapie czy przesuwają się do przodu. Inaczej męczyłabym go telefonami. :-)

ewaw1 - zaczęłaś już robić jakieś zakupy? Ja nawet nie zaczełam myśleć o tym :eek: Mam wrażenie że mój mąż jest bardziej przejęty, bo ostatnio zastanawiał się czy nam foteliki wejdą.. Daj znać po wizycie.

reniag - 2,5 kg to chyba dla bliźniaków w sam raz..

Domi1906 - Jagódka to duża dziewczyna, ale Pawełek może też się budzić.. sama się zastanawiam jak to będzie z tym snem..

Mama Maćka - dobrej zabawy :) mniam mniam.. ale będziesz miała wyżerkę :rofl2:

MoniaN -
a mówił Ci coś lekarz dlaczego uważa że jednokosmówkowe? Moje są też dwuowodniowe, ale nie wiem jak to możliwe, że jeden lekarz widzi jedną kosmówkę, drugi dwie. :eek:

enaflo - ja pracuję na razie, ale na najbliższej wizycie poproszę o L4 tak na 2 tyg i później od października na stałe.

karola79 - bliźnięta różnej płci są zawsze dwujajowe

karola2112 - nie wiedziałam że z tą cesarką to później takie problemy. Fajnie że masz już dzieci przy sobie i że jestescie w domu, bardzo szybko Was wypuści:))

karola79 - ale mama będzie do Was przychodziła? czy będzie też u Was nocowała? Super że bedziesz miała pomoc.. tylko pozazdrościć. A co z tymi wymiotami? taki incydent? :)

dobrej niedzieli :-)
 
małekropki w kupie raźniej :-).Dawaj szybko zdjęcia swoich maluchów!!Tutaj chyba można wklejać.
youstta no juz mam wanienke,przewijak,butelki,podgrzewacz,sterylizator,posciele,ciuszki,a w tygodniu zrobie zamówienie na kocyki,pieluszki i takie tam, a we wrzesniu wózek i łózeczka :tak:.Ja mieszkam w Irlandii i wiekszosc zamawiam z Polski, takze zanim to tutaj dojedzie to minie chwila.Poza tym ja z tych co wszystko zaplanowane i rozplanowane, zreszta co tu robic jak głównie sie leży..
 
Ostatnia edycja:
Potwierdzam nudy...ja już zjadłam pierożki i popiłam barszczykiem czerwonym:-) a na deserek ciasto z bananami i bitą śmietaną :-) teraz jestem pełna i ciężko mi się ruszyć...
jutro też mi się zapowiada dzień nudnawy..byle do 25 sierpnia wtedy poznam płeć dzieciątek i znowu je zobaczę :-) ja wyprawki jeszcze nie kompletuje :-) trochę rzeczy mam dostać,ale chyba jeszcze nie wpadłam w wir..
 
a ja żałowałam ze wcześniej nie zaczełam kompletować wszystkiego....bo potem już nie mogłam się ruszyć z łóżka...i większość zakupów robiła moja siostra albo ja przez neta...
 
reklama
Rabbit- też się tego obawiam w sumie termin mam 1 stycznia ale myślę że rozwiązanie nastąpi troszkę wcześniej...więc tak myślę w połowie września zacząć kompletować wyprawkę.. ale powiem czego najbardziej się boje...
mieszkam 6 km od Mszczonowa..do warszawy ok 60 km.. boję się że nas zasypie, nie będzie można odpalić auta i że zaczne w korku rodzić :-) takie mam swoje schizy małe :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry