reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

morgenrood to odpoczywaj cały czas...a jak u ciebie z pogodą?? u mnie straszny upał.....leże dzisiaj i się nie ruszam:)
 
reklama
a ja wlansie zauwazylam,ze mialam inny zastrzyk -inna nazwa ,ale to na to samo ma działać,wiec jestem spokojna:)

morgenrood -u nas w irlandii babeczka mi powiedziala,ze w 38 wywołanie , bo wtedy blizniaki lepiej sa wykształcone :)Takze kochana jeszcze niecale 3 tygodnie i bedziesz miała swoje klopsiki przy sobie -imponujaca waga!!!!Duze dzieciaczki, ślicznosci!!
rabbit -Ty kochana to teraz odpoczywaj i daj znac jak Ci poszly egzaminu, bo nie masz od razu wynikow prawda!?
ja mam 110 cm w pasie, ale boje sie zważyc -chyba 13kg na plusie:)oby nie wiecej!!!!:)))
jutro znowu ktg i usg -jeju to juz staje sie męczące -i t o ktg takie nudne:)
 
hej dziewczyny, ja tez jutro mam usg i bardzo sie denerwuje ... jak zawsze z reszta ;-)
a to moj brzuszek w 24 + 3- wczoraj :)
zaczynam czuc sie duuuuuza :-D

247979_2064702131471_1062270100_2456463_7224036_n.jpg
 
i mam przepisany cordafen, kurcze wczoraj wziełam 1-szą tabletke i miałam czerwone łydki a dziś po 2 całe poliki jak rosyjska babuszka - dziewczyny czy jak brałyście ten lek miałyście jakieś skutki uboczne? i czy dla dzieci jest on bezpieczny? zwariować można tyle tej chemii:(

Ja po cordafenie miałam nogi (kostki) spuchnięte i aż piekły. Na szczescie dali mi go w szpitalu.

A na pluca miałam zastrzyki i wszystko ok i z dziećmi było i ze mną.

Milenka śliczny brzunio... wspomnienia wróciły i oj teskno teraz za nim ;/ :)
 
ooo kurcze milena ale masz brzusio fajny...ja jestem wysoka i ogólnie duża także się trochę rozlał:) ale twój suuper....aa co do moich egzamów będe miała dopiero wyniki pod koniec sierpnia...wiec mnie to już ryra:)
 
morgenrood ślicznie wygladasz a jestes na koncówce ciązy!!:-) czy na zdjeciu pokoich dla Waszych maluszków?? pokoj super!!! bardzo mi sie podoba. my jako tako nie robimy pokoju dla maluszkow, wymalujemy tylko wstawimy meble ktore mamy w domu, kupimy lozeczka i przewijak z ikei. i tak dzieciaki beda spaly na poczatku u nas w sypialni a jak podrosna to nie wiadomo czy bedziemy mieszkac gdzie mieszkamy to wtedy sie kupi nwe mebelki, a Wy jak planujecie poczatek nowego zycia z dzieciakami, w jednym pokoju czy moez osobno?? a moze wypowiedza sie doswiadczone mamy i udziela nam jakis dobrych, cennych rad jak zrobic zeby nie dac sie zwariowac??;-)
 
reklama
Do góry