reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
ja na poczatek bede uzywac pampersy, szczerze, nie wyobrazam sobie prania pieluszek wielorazowych i jeszcze w podwojnej ilosci ;) Moj brat probowal je uzywac ale szybko mu sie 'znudzily' :) Wydaje mi sie ze przejde na nie jak bede dzieciaki uczyla samodzielnego korzystania z nocnika, poki co jednorazowki :) ale podziwiam Milena23uk za odwage i trzymam kciuki.

Jutro znowu na usg tym razem dokladniejsze wiec wiecej popytam ich o dzieciaczki, miedzy innymi ile waza. Dzisiaj wszystko ok na wizycie.

xx
 
Ale sie rozpisłyscie :)))
ja dzisiaj po ktg i usg -takze wszystko ok, wyszlo ładnie:)Dzisiaj tylko wody mi sprawdzała i zapytałam sie o porod ,ale powiedziala tylko tyle,ze jak sie zacznie to wtedy sie zobaczy.A jak nie urodze do 13 lipca to cesarka(ale to juz wiedzialam wczesniej).Wyszly mi tylko wyniki żelaza słabe,ale juz biore tabletki.
Co do kosmetykow to ja kupilam sudokrem i puder j&j i szampon tej samej firmy.zakupilam tez Wasz polecany plyn na pępuszek:))Mamy tez po 3 paczki pampersow,ale to wszystko ,bo w razie uczulenia.
Morgenrood zaciskam kciuki za usg!!!
 
milena ile u Was pampersy kosztuja!?
U nas paczka 27 razy 2 kosztuje 7.50euro:)

dla noworodkow sa tansze, od 3 rozmiaru paczka taka by starczylo na tydzien na jedno dziecko to ok £9 czyli na dwojke dzieci £18 , rocznie wychodzi majatek!!! przeliczajac ze rok ma 52tyg to wychodzi ok £950 czyli 1,076.19 Euro ;) te pieluchy wyszly nas £200 plus energia ktora zuzyjemy przez jeden rok na pranie tego i plus srodki do prania to kolejne £380 przez caly rok, wiec razem £580 ;)
sa specialne strony ktore wyliczaja wszystko :-) ale sie rozpisalam, a Ty spytalas tylko o cene :zawstydzona/y:
 
no dobrze mamy wiliczone bo bardzo dlugo myslelismy nad tym czy stosowac pieluchy wielorazowe, w sumie to nietylko o kase nam chodzilo, ale fakt faktem,ze da sie zaoszczedzic ;) a Ty jak sie czujesz ? juz tak blisko?? gotowa na spotkanie z maluszkami???

ja czuje sie dobrze, dzieki...zaczynam sie bać,ale wierze,ze dam rade przetrwac ten ból i w ogole porod:)
 
reklama
Do góry