reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
hejka dziewczyny...ja znowu tylko na chwileczkę....dzięki za trzymanie kciuków...pomogły test był trudny ale myślę że zdam....w środę mam praktyczny egzamin...także pewnie wpadne tu znowu jutro na chwilkę....

cieszę się karola że zakupiłaś wózio...ja też mam brązowe gondolki:)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny prosze dajcie znac jakie kosmetyki kupic dla malachów??? co do kąpieli, oliwka? jaki krem do pupci, szampon?krem do buzi etc???
zaczynam zastanawiac sie co kupic i mam metlik.....tyle marek.....

ogromne dzieki
 
karola2112- u mnie z kosmetyków dla maluszków to mydełko dla niemowląt nivea,oliwka nivea,krem przeciw odparzeniom nivea,pielęgnujący płyn do kąpieli nivea a w razie odparzeń linomag,do tego sól fizjologiczna,spirytusik do pępuszka i krem na słońce i na każdą pogode też od nivea. Im mniej kosmetyków dla maluszka tym lepiej;-)Zamiast ogromu kosmetyków lepiej zakupic tylko te niezbędne a pieniążki napewno będą bardziej przydatne m.in. na pampersy
 
małekropki no to mamy identycznie, mała łapkami w pęchęrz + tak śmiesznie chyba podnosi główkę albo nią kręci a jest niziutko to czuje jakby miała mi skóra pęknąć i też nie mam problemu toaletowego:) więc też pewno na czymś leży:)

karola - podziwiam Twój spokój kurcze w 37tc kupować łożeczka:) ja już od kilku tyg je mam:) podziwiam:):) obym też tyle spokoju w sobie znalazła:)

morgenrood - chyba kolejna w kolejce jesteś:) masz już jakiś termin wyznaczony???

chyba teraz wypada na mnie;) ale nie mam pojecia kiedy gdyz czeka mnie porod naturalny (poki co), wiec dzieciaczki zadecyduja....

Fajny ten wozeczek Baby Jogger Select City Duo, ja mam brazowy ABC ZOOM, teraz czekam na adapter zeby moc na dzieci jednoczesnie patrzec jak beda w gondolkach.

Mialam sen ze krwawilam i nikomu nic nie powiedzialam.... ale naszczescie siusiu mnie obudzilo wiec i koszmar sie skonczyl ;)
Zaraz ide na wizyte kontrolna i zobaczymy co tam w brzusiu piszczy :) Dzisiaj mialam wrazenie ze jedno sie obrocilo bo czkawke czulam na gorze brzucha, zobaczymy na usg jak leza....
milego dnia :)
 
reklama
Witam. Dziewczyny skoro mówicie o kosmetykach to polece wam coś do pępuszka tylko nie myślcie, że to reklama. Środek do dezynfekcji OcteniSept. Poleciła mi go ciocia pracująca na oddziale noworodkowym w szpitalu i powiem wam, że psikałam chłopcom i pięknie się goiło, pępuszki odpadły po 4 dniach. Mówie wam kupcie sobie to, zawsze się przyda później do odkażania ranek więc zużyjecie jak zostanie. Pozdrawiam

Po porodzie powinniście dostać paczki reklamowe, w których z reguły są próbki maści na odparzenia i inne drobiazgi. Ja dostałam z nivea z hippa i mustella. Nie powiem wam które najlepsze bo moi chłopcy nie mieli nigdy problemu z odparzeniami. Pozdrawiam
 
Do góry