reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jakbym siebie czytała, i ja tez mialam rozwarcie, co prawda tylko na opuszek ale bylo. Potem szybko wody odeszly i raz dwa dziewczynki na swiecie, mi przyspieszylo akcje to ze duzo chodzilam po szpitalu mimo bolu bo juz chcialam miec to za soba.
Gdyby mi lekarz powiedział od razu że czekamy aż się samo zacznie to ok, nie ma sprawy czekam, ale jeśli on cały czas powtarzał żeby nam tylko wody nie odeszły itp bo to lepiej jak się nic nie dzieje to myślałam że chcą to zakończyc troszke wcześniej, a tu chyba jestem w błędzie, szkoda że w domku nie mogę czekać tylko musze do szpitala iść :/
 
reklama
dziewczyny,
powiedzcie jak odczuwacie skurcze czy twardnienia/stawianie się macicy?
ja mam takie dziwne uczucie w dole brzucha zaraz nad spojeniem łonowym i tylko tam wyzej w kierunku pepka nic nie czuje a w tym miejscu napiecia, czasem delikatne kłucia ogólnie odczucie dyskomfortu i teraz nie wiem czy to te stawianie macicy czy tez rozciaganie macicy?
miałyscie cos takiego? np jak leze i wstane albo siedze i wstane albo z boku na bok sie przekrecam pozniej puszcza
 
Dziewczyny,zycze wam szczesliwego rozwiazania i samych radosci z dzieciaczkami:-)
Pozdrawiam wszystkie mamy blizniakow :-)

 
ja - mimo iż to moja druga ciąża, poczułam jakoś późno... 18? 20 t? .. nie pamiętam... wiem żę się naczekałam...
 
Witam :-) Jestem tu nowa , ale trochę ostatnio podczytywałam . Jestem w 10 tygodniu ciąży i spodziewam się bliźniaków :-) Bardzo się cieszę , ale i boję . Najważniejsze aby maluszki były zdrowe . Mam już 3,5 letniego synusia , pierwsza ciąża była zagrożona teraz odpukać jest dobrze ale strach ogromny.
Wczoraj byłam już na 2 usg maluszki mają już 3,25 i 3,26 cm prawdopodobnie dwujajowe , dwuowodniowe i dwukosmówkowe. Lekarka zasugerowała , że dobrze byłoby zrobić usg genetyczne pomimo , że mam 32 lata , ale ze względu na ciążę bliźniaczą . Czy wszystkie z Was robiły to badanie ?
 
reklama
Do góry