reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

karola2112 ja magnez pije z firmy Kruger-magnez+B6 i czasemwypijam po 6 tabletek, ostatnio jak mi sie brzuszek stawiał to do 9 tabletek lekarz zalecił mi brać, i byleby nie na czczo :)
 
reklama
No własnie bo słyszałam , że przy dwujajaowych częściej są parki , dlatego pytam , bo ja sama jeszcze nie wiem co będzie . Ja mam dwujajowe (dwukosmówkowe-dwuowodniowe) .
Poziomki trzymj się cieplutko i powodzenia :)

to, żę przy dwujajowych są parki - to z prostego prawdopodobieństwa wynika. 1 dziecko może być zarówno chłopcem i dziewczynką, (czyli po 50% na dziecko , powiedzmy), drugie dziecko też może być chłopcem lub dziewczynką.
czyli
25% na chłopiec + dziewczynka
25% na chłopiec + chłopiec
25% na dziewczynka + dziewczynka
25% na dziewczynka + chłopiec
=> czyli na parkę 50%

(oczywiście zakładając włąśnie, ze prawdopodobieństwo chłopca i dziewczynki jest równe)

:) ja tez mam parkę :):)



dziewczyny.. ja też bym chciała SN... ale chyba strasznie się lekarze tego SN boją... jedni mówią, ze obydwie dzidzie mają być główkowo, a inni , ze wystarczy jedna... ech.. chciałabym... :)

Poziomki - powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karola2112 ja magnez pije z firmy Kruger-magnez+B6 i czasemwypijam po 6 tabletek, ostatnio jak mi sie brzuszek stawiał to do 9 tabletek lekarz zalecił mi brać, i byleby nie na czczo :)

o.. to ciekawe... może też się tego doczłapię, bo stawia mi się brzuch strasznie często...
 
Izuszka,mega gratulacje. Pomysl, ze teraz kazdy dzien przybliza Cie do przespanych nocy:-D:-D:-D:-D:-D
Waga dzieci superowa,a mokro pod okiem sie robi jak tylko sie czyta takie nowiny.
Co do porodów to jeszcze raz wspomnę, ze pierwsze dziecko urodziłam ekspresem, a ból wcale nie jest taki makabryczny ale teraz jakos czuje, ze mimo wszystko przy blizniakach cc jest bezpieczniejsze. Ja mam paranoje z jakims niedotlenieniem.
 
Cześć Kochane:-D

Izuszka OGROMNE GRATULACJE DUŻO ZDRÓWKA I CIERPLIWOŚCI;-):-)

Do mnie nadal nie dociera że jutro już będzie po wszystkim:-D
Ja nie chce cc nie ze względu na samą operacje ale na to co będzie po,bo po sn bardzo szybko dochodziłam do siebie.
 
Izuszka -sedrdeczne gratulacje!!! duuuuzo zdrowka i szczescia
Poziomki- 3mam kciuki na jutro!!!
Ja juz nie moge doczekac sie nastepnej niedzieli by dowiedziec sie co mamy ;) co bedzie to bede szczesliwa, ale strasznie bym chciala parke ;)
 
reklama
Do góry