reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Karola2112 moja Zuzia przekreciła sie z glowkowego polozenia na poprzeczne w dniu porodu w 38 tyg, jak mnie przyjmowali bylo usg i jak sie zaczal porod stad wiadomo :) Takze do konca nie ma pewnosci z tym polozeniem.

Poziomki wydaje mi sie albo Ty naprawde jestes super wyluzowana tym wszystkim, ja sobie nie wyobrazam rodzic sn tymbardziej ze u Ciebie dzidziusie tez sporo waza (moje po ponad 3 kg wiem bym sie chyba zalamala jakby kazali sn) 3maj sie o powodzenia!!
 


eweska- jak to zrobiłaś że dotrwałas do tak ładnego terminu?:) bierzesz jakieś leki na skurcze i jak Twoja szyjka?
bo moja zaczyna się buntować po mału:( we wtorek mam wizytę to będę wiedzieć co dalej...
Do 36 tygodnia ciąży byłam na duphastonie profilaktycznie no i magnez a tak to nic poza tym, w 36 tygodniu szyjka się delikatnie skróciła miała 2cm no i pojawiło się rozwarcie, ale nie dziwne skoro maluch jeden ciągle naciska na dół aż czasami chodzić nie mogę taki ból, ale ogólnie jest dobrze. Lekarz sam się dziwi że jak na takie spore dzieciaczki nie miałam problemów wcześniej jak i nie mam teraz :p

Mąż mnie pocieszył dzisiaj, mówi że mnie potrzymają i dopiero po świetach zaczną coś robić :/ No ja nie zamierzam tyle tam leżeć, ja myślę że jeszcze przed świetami coś zrobią w końcu w środę będzie już 38tydzień, chyba nie będa czekać tak długo.
Dodam że jestem sama w domku mężul czeka na telefon kiedy zjechać do PL więc wolałabym aby wcześniej było cokolwiek wiadomo, a nie czarna magia do samego końca.
 
Ostatnia edycja:
Karola rygor łózkowy:-D marzenie. Przy 2 dzieci i domu na głowie marzyłam o lenistwie:-D brałam nospe i magnez

Eweska rozpakuja Cię przed świętami żebyś w razie co nie zaczęła w święta rodzić kiedy na dyżurze są np dwaj lekarze.
Mogli by juz podać magiczna date,pewnie zadzwonią w poniedziałek jak się lekarze naradzą&&&&&&&&&&&&&

Olis moje też będą ok 3 kg:tak: ale mnie to nie przeraża bo młodsza córa ważyła 4400g i poszło szybko bez cięcia.
60% powodzenia podczas porodu to dobra położna;-)
 
Poziomki nie będą dzwonić bo w poniedziałek mój lekarz ma mnie przyjąć już na oddział. Mam nadzieję że zadziałają coś.
Duże też dzieciaczki będziesz miała. A waga córy imponujaca, podziwiam cię że chcesz rodzić naturalnie :)
 
Skoro tak to nie zdziwie się jak Ci na wtorek-środe ustawią cc bo do lezenia na patologii nie nasz podstaw.

Czuję wewnętrzną niechęć do cc i co ja na to poradze:-D
 
Witam o poranku dziewczyny. Wlasnie przeczytalam Wasza dyskusje na temat porodow i ja rowniez, podobnie jak poziomki, bardzo bym chciala rodzic silami natury. Mam paniczny strach przed cesarka. Wiem, ze naturalny to duzy bol, ale jakos mimo wszystko bym go wolala, nic miec cc, ktore jest w sumie nie tak latwa operacja. U mnie jeszcze duzo czasu zanim bedzie wiadomo jaki porod, ale cc boje sie jak diabel swqieconej wody:-)
 
reklama
Dziewczyny w gruncie rzeczy cc nie jest tak straszna jak samo dochodzenie do siebie po niej, dla mnie to byl koszmar, trafilam do tego na najgorsza zmiane poloznych, ktore traktowaly mnie nie jako matke blizniaczek, spanikowana bo nie wie co z dziecmi tylko jak klopotliwego smiecia doslownie, bo mnie bolalo a one ze tak ma byc i koniec!
 
Do góry