reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Izuszka - powodzenia :):)
no i też czekam co u Poziomek
Aaga
- tez mam tak z tą dziewczynką.. bo chłopaka to widziałam, a dziewczynka.. ? hm... No ale taz mam nadzieję na tę dziewczynke, bo za dużo wtedy chłopów wdomku bedzie.
 
reklama
Witam,
jestem nowa na forum, mam nadzieję że mnie przyjmiecie:)
jak czytam wasze wpisy czuje ze nie jestem sama z swoimi problebami i odczuciami
obecnie kończę 21tc, w brzuszku buszuje parka:)
i musze nauczyć się jak obsługiwać te forum:)
 
Izuszka-> mam nadzije, ze wszystko poszlo dobrze i masz juz przy sobie swoje malenstwa
karola2112-> witaj na forum
poziomki-> odezwij sie, z niecierpliwoscia czekamy na wiadomosci
Zauwazylam, ze duzo z Was ma parki w brzuszku-> po cichu zazdroszcze, bo to tez moje marzenie. Oczywiscie, najwazniejsze, zeby malenstwa byly zdrowe, ale zawsze ma sie jakies preferencje.
Powiedzcie dziewczyny, kiedy dowiedzialyscie sie o plci dzieci?
 
dawno mnie nie było, czułam sie raczej słabo:-(
czytałam cos na temat tej awidnosci w poprzednich postach, mi lekarz zalecił zrobienie tych badan ale powiedział, ze bym sie nie denerwowała bo to w zaden sposób nie zagrozi dziecku. Sama juz nie wiem co o tym sadzic.
 
reklama
Ja dowiedziałam się ze 1 chłopczyk w 16 tc a później że dziewczynka koniec 18tc, z chłopcami jest latwiej podobno:)

dziewczyny jak się wkleja suwaczka?mam już stworzonego tylko nie wiem co dalej?
dzięki
 
Do góry