reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witajcie. Ja też już nie mogę sie doczekac co będe miała 19.04.2011 ide do gin , może cos się dowie. Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny niedługo się dowiecie co w Was mieszka :) Ja dowiedziałam się w 21 tygodniu wcześniej jakoś lekarze nie chcieli mi mówić, dopiero pierwszy raz o płci usłyszałam na usg połówkowym, mam nadzieję, że wasi lekarze będą bardziej chętni do sprawdzania płci.
 
ja mojemu powiem na następnej wizycie że ma szukać ....nic mnie to nie obchodzi:p wkońcu kupę kasy mu daję za wizytę.....
 
hehe :)

ja np wiedziałam ze jedno to bedzie chłopczyk a drugie objawiło sie dopiero na sali operacyjnej i powiem Wam ze fajnie nie wiedziec bo cudowna jest ta chwila jak mówia "ma pani córke" :) (ale gdyby powiedziała ze chłopak to tez byłoby wspaniale
 
gratuluję wszystkim tym mamusiom które mają lub będą miały chłopczyka i dziewczynke , kurcze fajnie tak mieć parke :)
 
Poziomki czekamy:tak: i powodzenia
Eweska wow jaka waga, masz co nosic
U mnie niby parka, ale jakos uwierze jak zobacze. Chłopak bedzie na pewno bo jajeczka juz pare razy pieknie zaprezentował, a z dziewczynką to wiadomo, ze nigdy nic nie wiadomo:-). Niby dwa razy na usg lekarz powiedzial ze dziewczynka, ale...Mam nadzieje ze dziewczynka pozostanie dziewczynką bo te piękne rózwe, liliowe rzeczy sa zbyt ładne zeby sie zmarnowały;-):-D
 
manila gratuluję parki....kurdę też już chce wiedzieć jaką brzdące mają płeć......

Dowiesz sie i Ty wkrotce. Mnie lekarz powiedzial jak bylam w 14 tygodniu ze parka, ze moze wszystkie zaklady wziasc... nie uwierzylam mu oczywiscie pomimo ze dawal 100000% ze tak bedzie. Kolejne USG w 20 tyg, inny lekarz, tez uznal ze parka wiec teraz juz im wierze :)
 
reklama
Hej dziewczynki:). To i u mnie parka bedzie: Karol i Madzia. W domku juz jest 20miesięczna Natalka,także bedzie przedszkole jak sie patrzy:). Zawsze chciałam miec duzą rodzinke,no i prosze:). Jak bym mogla to bym jeszcze wiecej mogla miec dzieci,ale zdrowie juz niestety mi na to nie pozwoli....Ale nadzieja matką jest,wieeecccc kto wie....
U nas tez juz na pierwszym usg genetycznym dr powiedział że na 51% parka,asekurant jeden:). Ale na kolejnych usg tylko potwierdza,wiec udało mu sie zgadnąć,a teraz to juz nawet ja widze,kto tam mieszka:)
Ciuszki dla Madzi mam po Natalce,a dla Karola juz dokupiłam:):). Brakuje mi jeszcze jakis bluzek i bluz męskich,bo w rózowe polarki go nie ubiore i basta:):)
Poza tym juz wszystko dla bliźniakó kupione także jestem zwarta i gotowa:):):)
Dziewczynki wszystkiego naj najlepszego dla Was i dzieciaczków i udanej calutkiej ciazy.
 
Do góry