reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja z racji przebytych porodów wole sn:tak: ale jeżeli wypadnie cc to trudno:dry:.

Malgoń to już dziś zostaniesz mamusią na całego!!:-D Zazdroszcze Ci bo to najwspanialszy moment w życiu kobiety:tak: POWODZENIA!!!!!!
 
reklama
maga30 u mnie na USG wszystko było ok, dopiero badania po porodzie pokazały taką wadę. Ale tak jak piszę, wielu lekarz twierdzi że to nie ma nic wspólnego z pępowiną dwunaczyniową. Wszystko będzie dobrze! Będziesz miała dwie córeczki? Jednojajowe?

Małgoń powodzenia, trzymam kciuki! Czekamy w rozpakowanych!
 
Maga 30: a bierzesz coś na te twardnienia? mi brzuch twardnieje od 22 tyg, ostatnio praktycznie jest bez przerwy twardy, leże juz trzeci miesiąc i jakoś się kulam do przodu:-( Co lekarz na nie powiedział?

Ciekawe jak tam Małgoń:-)
 
Ostatnia edycja:
No i fakt Małgon wyjdzie a ja pójdę:) i nie zobaczę szybko jej kruszynek:(:( buuuuu


Małgon
- pewnie juz tego nie odczytasz....ale co tam napisze...ciuszków mam mase na 56:) tak na oko po ok20 sztuk kaftaników, śpioszków, pajacy, body i nawet pól śpioszków. Tez mam takie tyci body ale ich nie szykowałam do szpitala bo boje sie w body ubierać takich kruszynek:) do szpitala zapakowałam im pajace białe gładkie w rozm.0, śpioszki welur zielone żabki 52i56 bo takie dostałam, i tak jakby welurowe misiowe bluzeczki na rozm.0:):-)
Trzymam kciuki:)&&&&&&&&&&
 
MM_29 -tak biore Gynipral 6x1 nospe 2x1 i teraz doszedł magnez, no i bezwzględny odpoczynek
Narazie jak sie oszczedzam jest troszke lepiej male ladnie przybierają i macica sie rozciąga a brzuchola za ogromniastego nie mam więc to może tez być przyczyną tych twardnien bo szyjka jest ok wręcz "łabędzia" jak to powiedział lekarz.
Mam nadzieje ze dotrwamy!!
Pozdrawiam


 
Ostatnia edycja:
yenefer-tak będą dwie córeczki ale dwujajowe (dokładnie dwukosmówkowe, dwuowodniowe)
Po burzy mózgów w rodzinie będą nosiły imiona Nadia i Natalia

 
reklama
Do góry