reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam
Kasik gratuluję serdecznie i życzę samych cudownych chwil z maluszkami :)
aaga1407 my z mezem rowniez planujemy zmane auta, planujemy kupic octavie lub mazde 3 i najprawdopodobniej pojedziemy z fotelikami :-D na przymiarke, bo tez mamy juz malą ksieżniczke tak jak Ty i rzeczywiscie znależć samochod to nie lada wyczyn a nie chcemy vana.Ale bedziemy szukac dopiero kolo maja bo musimy jeszcze troche dozbierac :)

ja byłam teraz na badaniach i wszystko w porzadku, mialam tez test obciazenia glukoza i mam malo cukru we krwi, pewnie to przez to ze lekarz zakazał mi słodyczy :)
 
reklama
Poziomki- ale miło sie czyta takie dobre wieści:) super ze u Was wszystko oki- tak trzymać:) Widze ze Twoj gin ma podobne podejście do mojego- nasze dziewczynki cały czas przodują o tydz. z waga z terminu 1.03 wychodzi zawsze po pomiarach 22.02 wiec tez tak liczy ze 36tydz.i pare dni do cc wtedy będzie:)

Anna- z ta waga masz racje...lepiej trzymać tak długo jak sie da..poza tym nieraz przy porodzie wychodzi ze mniej waza niż liczyło usg (te różnice błędu pomiaru). Ja mam wizyte jutro ale na nfz i nie wiem czy mi sie uda ubłagać gina o pomiar. Natomiast 4 tak jak Ty mam u tego co będzie mnie ciąć i on na każdej wizycie je wazy:):-)

Angel- widze ze u Ciebie taka sama strategia jak u mnie:) najpierw leżenie w szpitalu pod okiem lekarzy a potem cc:)a 5 styczeń juz tuz tuz:):)

Kasik- mega gratulacje:):-)

Aaga- spróbujcie się przymierzyć do Volvo jakiejś V. My mamy obecnie V70 i mogę śmiało powiedzieć ze miejsca w nim a miejsca:) z tym ze wszystko tez będzie zależeć od tego jakie macie foteliki:) warto by to było sprawdzić z fotelikami:)
 
poziomki: gratuluje wyników i pieknej wagi:) rozumiem, że potwierdzone dziewczynki (ja tez mam dziewczynki jednokosmówkowe)
kasik: gratuluje i nie ukrywam trochę zazdroszczę, że dałaś radę i tak dlugo wytrzymałaś
Małgoń: trzymaj się, jeszcze troszkę, może gadułę teraz przeniosą...:)
virtualna: witamy!!!
 
Kasik gratulacje i czekamy w rozpakowanych :)

Małgoń ja też miałam taką gadułę obok siebie przez 2 tygodnie. Fajnie bo się nie nudziłam ciągle sobie rozmawiałyśmy tylko musiałam jej mówic że chce się przespać (dostawałam takie leki że pół dnia spałam po nich :) )
Ale jak wyszła ze szpitala to poczułam ulgę bo mogłam sobie porządnie poodpoczywać. A później się okazało że tego samego dnia rodziłyśmy i do tej pory mamy kontakt
Trzymaj się tam dzielnie Ty i maluszki
 
reklama
Do góry