reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Mam pytanko ile ważyły wasze brzdące w 27tc ? Ja jestem właśnie po wizycie i wyszło, że chłopaki ważą jeden 1066 gram a drugi 1009 gram. Generalnie nic nie uległo pogorszeniu po założeniu pessara co Nas oczywiście cieszy, gin powiedział, że nawet dobrze to wygląda jednak wiadomo dalej leżenie i zaciskanie nóg jeszcze równe 2miesiące, byle do 22go pażdziernika żeby wejść w 36 tc.
 
reklama
Hej, witam się z kolejnymi blizniaczymi mamami :)
Marluna, kamiladon trzymajcie się!
Ja jestem teraz w 20 tc, tydzien temu na wizycie i usg wszystko super, szyjka długa, no i poznałam plec: będą synek i córeczka :)
Tylko żelazo mam poniżej normy, jak w każdej ciąży, walczę z tym, jak mogę, tyłu buraków w różnej postaci to dawno nie jadłam ;)
K8sad powiem Ci, ze ja zaczynam też się szybko męczyć. Jeszcze niedawno myślałam, ze wracam do formy, ale po 16 mam takie kryzysy, ze tylko bym spała do rana,jedzenie trudno mi w siebie zmieścić, bo po talerzu zupy mam wrażenie, ze mi brzuch zaraz pęknie, nie mogę sobie wyobrazić, jak on ma urosnąć przez jeszcze 4 miesiące. Nastawialam się na zwolnienie w pracy od października, listopada, ale już widzę, ze koniec września to maks.
 
Julia ale fajnie ze parka :) jak u mnie. A masz starsze dzieci? Ja córkę 4 lata. Ja na zwolnieniu byłam od 10tc ale taka specyfika pracy. Powiem wam że chodzenie po 30tc z tym wielkim brzuchem naprawdę jest męczące :) no i ruchy to już często bolesne są. Czujesz juz swoje dzieciaki?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon, Marluna, mocno trzymam kciuki za Was! Wiem, że to Was pewnie nie pocieszy za bardzo, ale ten czas do porodu naprawdę minie i szybko się zapomni o tych wszystkich bólach, dołkach psychicznych i niedogodnościach jak maluszki już będą na świecie. Trzymajcie się dzielnie do wyznaczonych terminów mimo tego, że czasem już się nie ma siły i chce się tylko płakać. Dacie radę i wszystko będzie w jak najlepszym porządku!

Julla, witaj, gratuluję parki :)

Też miałam problemy z ketonami w moczu, pilnowałam żeby jeść jakiś mały posiłek przed pójściem spać. Lubiłam orzechy, tak samo jak jjka, czasem jabłko, albo kromkę ciemnego chleba z twarożkiem.
 
reklama
Hej, witam się z kolejnymi blizniaczymi mamami :)
Marluna, kamiladon trzymajcie się!
Ja jestem teraz w 20 tc, tydzien temu na wizycie i usg wszystko super, szyjka długa, no i poznałam plec: będą synek i córeczka :)
Tylko żelazo mam poniżej normy, jak w każdej ciąży, walczę z tym, jak mogę, tyłu buraków w różnej postaci to dawno nie jadłam ;)
K8sad powiem Ci, ze ja zaczynam też się szybko męczyć. Jeszcze niedawno myślałam, ze wracam do formy, ale po 16 mam takie kryzysy, ze tylko bym spała do rana,jedzenie trudno mi w siebie zmieścić, bo po talerzu zupy mam wrażenie, ze mi brzuch zaraz pęknie, nie mogę sobie wyobrazić, jak on ma urosnąć przez jeszcze 4 miesiące. Nastawialam się na zwolnienie w pracy od października, listopada, ale już widzę, ze koniec września to maks.
Ja ostatnio czuję się trochę lepiej i dobrze bo jeszcze są wakacje a ja muszę dwójka dzieci obsłużyć. Czekam 1 września. Będę miała ze 4 godz luzu.


Jutro mam wizytę. Zobaczymy co z chłopakami :) mam nadzieję, że wszystko gra.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry